Seaworld Express Ferry

Seaworld Express Ferry je juhokórejská spoločnosť so sídlom na južnom pobreží, ktorá prepája Mokpo, mesto v Južnej Jeolle; prístav Haenam Usuyeung; a ostrov Jeju.

Spoločnosť ponúka pravidelné linky z pevniny na najväčší ostrov, ktorý je zároveň najpopulárnejšou prázdninovou destináciou v krajine - ostrov Jeju, a aj preto je jedným z najčastejšie využívaných trajektových prevádzkovateľov v Južnej Kórei, a to najmä v letných mesiacoch.

Vlajkovou loďou spoločnosti je Sea Star Cruise. Je to veľké plavidlo, ktoré má na palube pekáreň, videohry, karaoke, ktoré môžete využiť zatiaľ čo sa Vám naskytuje nádherný pohľad na blížiaci sa ostrov Jeju na obzore. Seaworld Express Ferry prevádzkuje tiež menší katamarán s názvom Queen Star 2, ktorý poskytuje najrýchlejšiu plavbu na Jeju, a má množstvo moderných vymožeností a pohodlných sedadiel. Ďalšia veľká výletná loď, Santa Lucino, ponúka veľa špičkových kajút - od rodinných apartmánov a Junior Suites až po VIP izby, rovnako ako masážne kreslá a seminárne miestnosti.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Seaworld Express Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Seaworld Express Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Seaworld Express Ferry