Semaya One Fast Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Semaya One Fast Cruise

Semaya One Fast Cruise je indonézsky prevádzkovateľ, ktorý poskytuje pravidelné vysokorýchlostné trajekty z Bali na ostrovy Gili, Lombok, Nusa Penida a Nusa Lembongan. Ponúkajú trasy medzi piatimi rôznymi prístavmi vrátane Padang Bai, Bangsal, Sanur, Nusa Penida a Nusa Lembongan, čo uľahčuje cestovanie po Indonézii.

Zvyčajne zabezpečujú až 6 plavieb z Bali denne, pričom odchádzajú z prístavu Sanur a Padang Bai. Z Lomboku sa zvyčajne uskutočňujú až 4 plavby denne, pričom prvý trajekt odchádza o 9:30. Upozorňujeme však, že harmonogramy sa môžu meniť v závislosti od sezóny. S Direct Ferries si môžete porovnať ceny a rezervovať lístky na trajekt Semaya One Fast Cruise počas celého roka.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Semaya One Fast Cruise s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Semaya One Fast Cruise s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Semaya One Fast Cruise

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.