Shanghai Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry ponúka medzinárodnú trajektovú dopravu spájajúcu dve východoázijské obchodné a kultúrne centrá - Osaku v Japonsku a Šanghaj v Číne - počas celého roku.

Shanghai Ferry využíva svoje plavidlo Su Zhou Hao na dlhú, ale zábavnú plavbu medzi Japonskom a Čínou. Postavený v roku 1992, trajekt je 155 metrov dlhý, môže uniesť až 272 cestujúcich a pláva rýchlosťou okolo 21 uzlov.

Na palube lode nájdete celý rad zariadení, ako je recepcia, priestranný sálonik pre cestujúcich, bezcolný obchod so suvenírmi, reštaurácie a kúpele s výhľadom na more. Nájdete tu aj herné automaty čí typickú “mahjong” miestnosť, kde sa určite zabavíte.

Ak máte chuť na niečo pod zub, bufetová reštaurácia je k dispozícii od rána do večera, zatiaľ čo špeciálna reštaurácia je otvorené iba na večeru, od 17:30 do 19:30. Táto reštaurácia sa potom premení na bar od 19:45 do 22:30 a počas tejto doby tu prebieha aj karaoke. Obe reštaurácie Vám ponúknu chutné jedlá z japonskej, čínskej a západnej kuchyne, a to všetko za prijateľné ceny.

K dispozícii je tiež veľký výber ubytovania, s takou ponukou kajút, aby vyhovovala všetkým rozpočtom a ktorá Vám zároveň umožní, že do Vašej cieľovej destinácie dorazíte oddýchnutí.

Nudí Vás "obyčajné" cestovanie po Ázii? Shanghai Ferry Vám ponúka zážitok "výletnej plavby" medzi Japonskom a Čínou - dvoch krajín s jedinečnou kultúrou, ktoré musíte navštíviť!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Shanghai Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Shanghai Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.