COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Shanghai Ferry

Shanghai Ferry ponúka medzinárodnú trajektovú dopravu spájajúcu dve východoázijské obchodné a kultúrne centrá - Osaku v Japonsku a Šanghaj v Číne - počas celého roku.

Shanghai Ferry využíva svoje plavidlo Su Zhou Hao na dlhú, ale zábavnú plavbu medzi Japonskom a Čínou. Postavený v roku 1992, trajekt je 155 metrov dlhý, môže uniesť až 272 cestujúcich a pláva rýchlosťou okolo 21 uzlov.

Na palube lode nájdete celý rad zariadení, ako je recepcia, priestranný sálonik pre cestujúcich, bezcolný obchod so suvenírmi, reštaurácie a kúpele s výhľadom na more. Nájdete tu aj herné automaty čí typickú “mahjong” miestnosť, kde sa určite zabavíte.

Ak máte chuť na niečo pod zub, bufetová reštaurácia je k dispozícii od rána do večera, zatiaľ čo špeciálna reštaurácia je otvorené iba na večeru, od 17:30 do 19:30. Táto reštaurácia sa potom premení na bar od 19:45 do 22:30 a počas tejto doby tu prebieha aj karaoke. Obe reštaurácie Vám ponúknu chutné jedlá z japonskej, čínskej a západnej kuchyne, a to všetko za prijateľné ceny.

K dispozícii je tiež veľký výber ubytovania, s takou ponukou kajút, aby vyhovovala všetkým rozpočtom a ktorá Vám zároveň umožní, že do Vašej cieľovej destinácie dorazíte oddýchnutí.

Nudí Vás "obyčajné" cestovanie po Ázii? Shanghai Ferry Vám ponúka zážitok "výletnej plavby" medzi Japonskom a Čínou - dvoch krajín s jedinečnou kultúrou, ktoré musíte navštíviť!

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Shanghai Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Shanghai Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Shanghai Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Shanghai Ferry