Shin Nihonkai Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Shin Nihonkai Ferry

Spoločnosť Shin Nihonkai Ferry pokrýva obľúbené regióny Hokkaido a Kjóto a je jednou z najčastejšie využívaných a populárnych trajektových operátorov v regióne. Prevádzkovateľ je obľúbený u japonských miestnych i zahraničných turistov, čo dokazuje 6,9 milióna zahraničných prepravených na trasách s Hokkaidom a 4,8 milióna na trase s Kjótom. Prevádzkovateľ zohľadnil vysoké nápor, ktorý sa očakáva počas olympijských hier v Tokiu v roku 2020 a prispôsobil tak svoje palubné vybavenie a snaží sa podporovať viacjazyčný personál na svojich lodiach.

Trajektové lode sú pôsobivo vybavené. Medzi najzaujímavejšie prídavky patrí veľký kúpeľný bazén, bazén pod holým nebom, sauna a množstvo tematických miestností, ktoré si zaľúbia športovo naladení hostia, deti či milovníci filmov. Kvôli pomerne dlhej dobe plavby je k dispozícii aj výber ubytovania v kajutách a apartmánoch. Apartmány Deluxe sú ideálne pre tých, ktorí radi cestujú luxusne. K dispozícii sú aj izby rôznych veľkosti, v ktorých sa môžu ubytovať cestovatelia cestujúci sólo, rodiny a veľké skupiny priateľov či známych.

Personál v termináli je veľmi usilovný a pracovitý a postará sa o to, aby sa každý cestujúci bezpečne nalodil. Autá, motocykle a bicykle môžu byť zaparkované v garáži na dolnej palube a pasažieri sú následne nasmerovaní na palubu, aby si plavbu vychutnali.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Shin Nihonkai Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Shin Nihonkai Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Shin Nihonkai Ferry

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.