COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Shin Nihonkai Ferry

Spoločnosť Shin Nihonkai Ferry pokrýva obľúbené regióny Hokkaido a Kjóto a je jednou z najčastejšie využívaných a populárnych trajektových operátorov v regióne. Prevádzkovateľ je obľúbený u japonských miestnych i zahraničných turistov, čo dokazuje 6,9 milióna zahraničných prepravených na trasách s Hokkaidom a 4,8 milióna na trase s Kjótom. Prevádzkovateľ zohľadnil vysoké nápor, ktorý sa očakáva počas olympijských hier v Tokiu v roku 2020 a prispôsobil tak svoje palubné vybavenie a snaží sa podporovať viacjazyčný personál na svojich lodiach.

Trajektové lode sú pôsobivo vybavené. Medzi najzaujímavejšie prídavky patrí veľký kúpeľný bazén, bazén pod holým nebom, sauna a množstvo tematických miestností, ktoré si zaľúbia športovo naladení hostia, deti či milovníci filmov. Kvôli pomerne dlhej dobe plavby je k dispozícii aj výber ubytovania v kajutách a apartmánoch. Apartmány Deluxe sú ideálne pre tých, ktorí radi cestujú luxusne. K dispozícii sú aj izby rôznych veľkosti, v ktorých sa môžu ubytovať cestovatelia cestujúci sólo, rodiny a veľké skupiny priateľov či známych.

Personál v termináli je veľmi usilovný a pracovitý a postará sa o to, aby sa každý cestujúci bezpečne nalodil. Autá, motocykle a bicykle môžu byť zaparkované v garáži na dolnej palube a pasažieri sú následne nasmerovaní na palubu, aby si plavbu vychutnali.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Shin Nihonkai Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Shin Nihonkai Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Shin Nihonkai Ferry