Sindo Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sindo Ferry

Spoločnosť Sindo Ferry prepája Singapur s ostrovmi Riau v Indonézii.

Sindo Ferry (názov vznikol po nadobudnutí spoločnosti Penguin Ferry Services v roku 2011) je v súčasnej dobe najväčšou singapurskou trajektovou spoločnosťou.

Z trajektových terminálov v Harbourfront Centre a Tanah Merah plávajú lode Sindo Ferries každý deň do prístavov na ostrove Batam - Batam Centre, Sekupang a Waterfront, ako aj do prístavu Tanjung Balai na ostrove Great Karimun a Tanjung Pinang na ostrove Bintan.

Ako súčasť regionálnej siete rekreačných spoločností má Sindo Ferry viac než 20 ročné skúseností v oblasti osobnej trajektovej prepravy a svojim zákaznikom neustále poskytuje tie najlepšie cestovateľské zážitky.

Svoju vynikajúcu povesť si spoločnosť Sindo zaslúžila aj tým, že disponuje jednou z najmodernejších flotíl osobných trajektov a pravidelne investuje do svojho existujúceho lodného parku pozostávajúcu z 13 lodí, aby bola preprava cestujúcich ešte viac pohodlná, úsporná a rýchla.

Všetky Sindo trajekty sú plne certifikované, dobre udržiavané, s pohodlnými priestormi na sedenie a s nosnosťou od 150 do 300 cestujúcich.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sindo Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sindo Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.