COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sindo Ferry

Spoločnosť Sindo Ferry prepája Singapur s ostrovmi Riau v Indonézii.

Sindo Ferry (názov vznikol po nadobudnutí spoločnosti Penguin Ferry Services v roku 2011) je v súčasnej dobe najväčšou singapurskou trajektovou spoločnosťou.

Z trajektových terminálov v Harbourfront Centre a Tanah Merah plávajú lode Sindo Ferries každý deň do prístavov na ostrove Batam - Batam Centre, Sekupang a Waterfront, ako aj do prístavu Tanjung Balai na ostrove Great Karimun a Tanjung Pinang na ostrove Bintan.

Ako súčasť regionálnej siete rekreačných spoločností má Sindo Ferry viac než 20 ročné skúseností v oblasti osobnej trajektovej prepravy a svojim zákaznikom neustále poskytuje tie najlepšie cestovateľské zážitky.

Svoju vynikajúcu povesť si spoločnosť Sindo zaslúžila aj tým, že disponuje jednou z najmodernejších flotíl osobných trajektov a pravidelne investuje do svojho existujúceho lodného parku pozostávajúcu z 13 lodí, aby bola preprava cestujúcich ešte viac pohodlná, úsporná a rýchla.

Všetky Sindo trajekty sú plne certifikované, dobre udržiavané, s pohodlnými priestormi na sedenie a s nosnosťou od 150 do 300 cestujúcich.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Sindo Ferry s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Sindo Ferry s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.