COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Skiathos - Agios Konstantinos je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Skiathos do Agios Konstantinos

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sporady do Grécko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Skiathos - Agios Konstantinos

    • 7 Sailings Weekly 3 hr 50 min
    • Get price

Trajekty z Skiathos do Agios Konstantinos

Linka Skiathos Agios Konstantinos spája Sporady s Grécko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Anes Ferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 3 hodín 50 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Skiathos Agios Konstantinos sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Agios Konstantinos

Agios Konstantinos je mesto v regióne Fthiotida v Grécku. Tento región zahŕňa severný a južný breh Malijského zálivu, ktorý je vstupnou bránou do Egejského mora. Región tiež pokračuje do vnútrozemia, pozdĺž údolia rieky Spercheios a na juhu pokrýva hornú časť údolia Cephissus. Tiež sem patrí niekoľko horských pásiem - Othrys na severovýchode, Tymfristos na západe, Vardusia na juhozápade, Oeta na juhu a Kallidromo na juhovýchode.

Fthiotida bola oblasť starovekého Grécka pokrývajúca severnú časť súčasného územného celku Fthiotida a južnú časť regiónu Magnesia. Juhovýchodná časť súčasného Fthiotis bola pokrytá starobylým regiónom Locris a juhozápadná časť bola starobylá oblasť Malis a Ainis.

Mesto má prístav s pravidelným trajektovým spojením na ostrovy Skiathos, Skopelos a Alonnisos, ktoré sú súčasťou súostrovia Severné Sporady.