Skiathos
Agios Konstantinos
Trajekty do Grécko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Skiathos do Agios Konstantinos

Trajektová trasa Skiathos Agios Konstantinos spája Sporady s Grécko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Anes Ferries sa plaví 7 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 50 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Magic Sea Ferries sa plavia 6 krát za týždeň, plavba trvá od 2 hodín 20 minút.

Celkovo je tu 13 plavieb týždeň na trase z Skiathos Agios Konstantinos medzi Sporady a Grécko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Skiathos do Agios Konstantinos

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Sporady do Grécko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Skiathos do Agios Konstantinos?

Čas prepravy trajektom z Skiathos do Agios Konstantinos je približne 3h 05m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Skiathos a Agios Konstantinos?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Skiathos do Agios Konstantinos. Toto je
  • Anes Ferries
  • Magic Sea Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Skiathos do Agios Konstantinos?

Rezervujte si trajekty z Skiathos do Agios Konstantinos prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Agios Konstantinos

Agios Konstantinos je mesto v regióne Fthiotida v Grécku. Tento región zahŕňa severný a južný breh Malijského zálivu, ktorý je vstupnou bránou do Egejského mora. Región tiež pokračuje do vnútrozemia, pozdĺž údolia rieky Spercheios a na juhu pokrýva hornú časť údolia Cephissus. Tiež sem patrí niekoľko horských pásiem - Othrys na severovýchode, Tymfristos na západe, Vardusia na juhozápade, Oeta na juhu a Kallidromo na juhovýchode.

Fthiotida bola oblasť starovekého Grécka pokrývajúca severnú časť súčasného územného celku Fthiotida a južnú časť regiónu Magnesia. Juhovýchodná časť súčasného Fthiotis bola pokrytá starobylým regiónom Locris a juhozápadná časť bola starobylá oblasť Malis a Ainis.

Mesto má prístav s pravidelným trajektovým spojením na ostrovy Skiathos, Skopelos a Alonnisos, ktoré sú súčasťou súostrovia Severné Sporady.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.