COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Songserm

Songserm bola prvou spoločnosťou, ktorá uviedla do prevádzky trajektové transfery cez Thajský záliv, ktoré prepájajú južnú provinciu Chumphon a nádherné ostrovy Koh Samui, Koh Pha Ngan a Koh Tao.

Songserm tiež ponúka cenovo dostupné autobusové a vlakové transfery z Bangkoku do provincie Chumphon a aj preto je už dlho populárnou voľbou pre turistov. Ich vyhovujúci cestovný poriadok ponúka plavby 365 dní v roku, pričom kotví aj v Nathon na Koh Samui, kde si môžu zahraniční turisti obnoviť víza na imigračnom úrade.

Songserm využíva rad elegantných, moderných, rýchlych plavidiel, ktoré môžu prepraviť veľké množstvo cestujúcich a ktoré majú k dispozícii klimatizované sedadlá vo vnútri lode alebo posedenie na vonkajšej palube. V spodnom priestore sú snack bary a TV, ktoré Vás budú zabávať po celú dobu plavby.

Tieto thajské drahokamy sú pravdepodobne najpopulárnejšími ostrovmi v krajine. Sú známe svojou prirodzenou krásou a množstvom luxusných barov a hotelov. Koh Pha Ngan je preslávený "Full Moon Party"(celonočná bujará oslava pri splne mesiaca). Koh Samui ponúka prepychovejší zážitok so svojimi luxusnými kúpeľmi a uvoľnenou atmosférou, zatiaľ čo na najmenšom ostrove, Koh Tao, nájdete vzrušujúce miesta na potápanie a úžasné pobrežné džungle.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Songserm, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Songserm. Ak je to možné, taktiež porovnáme Songserm s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Songserm