Songserm
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Songserm

Songserm bola prvou spoločnosťou, ktorá uviedla do prevádzky trajektové transfery cez Thajský záliv, ktoré prepájajú južnú provinciu Chumphon a nádherné ostrovy Koh Samui, Koh Pha Ngan a Koh Tao.

Songserm tiež ponúka cenovo dostupné autobusové a vlakové transfery z Bangkoku do provincie Chumphon a aj preto je už dlho populárnou voľbou pre turistov. Ich vyhovujúci cestovný poriadok ponúka plavby 365 dní v roku, pričom kotví aj v Nathon na Koh Samui, kde si môžu zahraniční turisti obnoviť víza na imigračnom úrade.

Songserm využíva rad elegantných, moderných, rýchlych plavidiel, ktoré môžu prepraviť veľké množstvo cestujúcich a ktoré majú k dispozícii klimatizované sedadlá vo vnútri lode alebo posedenie na vonkajšej palube. V spodnom priestore sú snack bary a TV, ktoré Vás budú zabávať po celú dobu plavby.

Tieto thajské drahokamy sú pravdepodobne najpopulárnejšími ostrovmi v krajine. Sú známe svojou prirodzenou krásou a množstvom luxusných barov a hotelov. Koh Pha Ngan je preslávený "Full Moon Party"(celonočná bujará oslava pri splne mesiaca). Koh Samui ponúka prepychovejší zážitok so svojimi luxusnými kúpeľmi a uvoľnenou atmosférou, zatiaľ čo na najmenšom ostrove, Koh Tao, nájdete vzrušujúce miesta na potápanie a úžasné pobrežné džungle.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Songserm, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Songserm. Ak je to možné, taktiež porovnáme Songserm s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Songserm routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.