Starfish Fast Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Starfish Fast Cruise

Starfish Fast Cruise poskytuje rýchlu a efektívnu trajektovú dopravu zo Sanuru na ostrov Nusa Penida počas celého roka. Táto trasa odchádza z Bali a prepláva Badungský prieliv približne za 30 minút, čo zodpovedá jej názvu rýchla plavba.

Rýchla plavba Starfish môže pohodlne prepraviť až 90 cestujúcich na každej ceste. Ich plavidlá spĺňajú aj medzinárodné bezpečnostné normy a sú vybavené 80 záchrannými vestami pre dospelých, 5 detskými záchrannými vestami, lekárničkou, záchrannými kruhmi, plťami a hasiacimi prístrojmi pre prípad núdze.

Trajekty premávajú od 8:00 do 17:00 počas celého dňa. Majte však na pamäti, že harmonogramy trajektov sa môžu meniť v závislosti od poveternostných podmienok. Cestujúcim sa tiež odporúča, aby sa dostavili 90 minút pred plánovaným odchodom.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Starfish Fast Cruise, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Starfish Fast Cruise na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Starfish Fast Cruise s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Starfish Fast Cruise routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.