Stewart Island Experience
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Stewart Island Experience

Spoločnosť Stewart Island Experience prevádzkuje každodenné plavby so svojimi rýchlymi katamaránmi medzi mestami Bluff na Južnom ostrove Nového Zélandu a Oban na Stewart Island.

Trajektová doprava funguje celoročne a trvá asi hodinu, kým sa preplavíte cez 39 kilometrov dlhú úžinu Foveaux na Stewart Island. Rýchlosť lode dosahuje 20 uzlov. Počas cesty si však určite dajte pozor na voľne žijúce živočíchy, najmä morské vtáky.

Na palube je k dispozícii bezplatný čaj a káva, ale máte možnosť si zakúpiť aj iné občerstvenie. Dva kusy osobnej batožiny na osobu sú zdarma (z toho 1 príručná batožina).

Parkovanie Vašeho vozidla je v cene lístka a je možné počas celého dňa aj noci - pri termináli Bluff pre tých, ktorí cestujú na Stewart Island trajektom. Autobusové transfery sú tiež k dispozícii, a to z Invercargill (celoročne), Queenstown & Te Anau (sezónne) a možno si ich objednať pri rezervácii lodného lístka.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Stewart Island Experience, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Stewart Island Experience. Ak je to možné, taktiež porovnáme Stewart Island Experience s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.