Stradbroke Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Stradbroke Ferries

Spoločnosť Stradbroke Ferries je kľúčovým dopravcom medzi ostrovom North Stradbroke a ostrovom South Moreton, dvoma obľúbenými turistickými destináciami blízko východného pobrežia Austrálie. Plavby medzi týmito ostrovmi sú relatívne krátke, trvajú približne 45 minút a preto aj zariadenia na palube sú celkom jednoduché, čo zaručuje pohodlný a bezstresový výlet. Na palube trajektu sa nachádza aj kaviareň v prípade, že dostanete hlad alebo smäd a môžete si dopriať malé občerstvenie alebo osviežujúce pivo a zároveň môžete obdivovať okolie.

V letných mesiacoch je k dispozícii klimatizácia, ktorá môže byť nevyhnutnou súčasťou pohodlnej plavby v časoch, keď je austrálske slnko v najhorúcejšej fáze. Pri nalodení vás bude vítať náš ochotný personál, ktorý vám pomôže pri akýchkoľvek problémoch, ale hlavne sa postará o to, aby loď bola v dokonalom technickom stave a dopravila vás do vašej destinácie bezpečne a rýchlo.

Na palubu si môžete zobrať aj svojich domácich miláčikov, avšak musíte sa uistiť, že spĺňate zdravotné a bezpečnostné pravidlá našej spoločnosti. Pasažieri, ktorí si chcú so sebou zobrať aj svoj bicykel, musia najprv počkať na nalodenie všetkých áut a vozidiel, čo zaručí pohodlnú plavbu.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Stradbroke Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Stradbroke Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Stradbroke Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.