COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Stradbroke Ferries

Spoločnosť Stradbroke Ferries je kľúčovým dopravcom medzi ostrovom North Stradbroke a ostrovom South Moreton, dvoma obľúbenými turistickými destináciami blízko východného pobrežia Austrálie. Plavby medzi týmito ostrovmi sú relatívne krátke, trvajú približne 45 minút a preto aj zariadenia na palube sú celkom jednoduché, čo zaručuje pohodlný a bezstresový výlet. Na palube trajektu sa nachádza aj kaviareň v prípade, že dostanete hlad alebo smäd a môžete si dopriať malé občerstvenie alebo osviežujúce pivo a zároveň môžete obdivovať okolie.

V letných mesiacoch je k dispozícii klimatizácia, ktorá môže byť nevyhnutnou súčasťou pohodlnej plavby v časoch, keď je austrálske slnko v najhorúcejšej fáze. Pri nalodení vás bude vítať náš ochotný personál, ktorý vám pomôže pri akýchkoľvek problémoch, ale hlavne sa postará o to, aby loď bola v dokonalom technickom stave a dopravila vás do vašej destinácie bezpečne a rýchlo.

Na palubu si môžete zobrať aj svojich domácich miláčikov, avšak musíte sa uistiť, že spĺňate zdravotné a bezpečnostné pravidlá našej spoločnosti. Pasažieri, ktorí si chcú so sebou zobrať aj svoj bicykel, musia najprv počkať na nalodenie všetkých áut a vozidiel, čo zaručí pohodlnú plavbu.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Stradbroke Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Stradbroke Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Stradbroke Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Trasy a prístavy Stradbroke Ferries

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Stradbroke Ferries