Stradbroke Ferries

Spoločnosť Stradbroke Ferries je kľúčovým dopravcom medzi ostrovom North Stradbroke a ostrovom South Moreton, dvoma obľúbenými turistickými destináciami blízko východného pobrežia Austrálie. Plavby medzi týmito ostrovmi sú relatívne krátke, trvajú približne 45 minút a preto aj zariadenia na palube sú celkom jednoduché, čo zaručuje pohodlný a bezstresový výlet. Na palube trajektu sa nachádza aj kaviareň v prípade, že dostanete hlad alebo smäd a môžete si dopriať malé občerstvenie alebo osviežujúce pivo a zároveň môžete obdivovať okolie.

V letných mesiacoch je k dispozícii klimatizácia, ktorá môže byť nevyhnutnou súčasťou pohodlnej plavby v časoch, keď je austrálske slnko v najhorúcejšej fáze. Pri nalodení vás bude vítať náš ochotný personál, ktorý vám pomôže pri akýchkoľvek problémoch, ale hlavne sa postará o to, aby loď bola v dokonalom technickom stave a dopravila vás do vašej destinácie bezpečne a rýchlo.

Na palubu si môžete zobrať aj svojich domácich miláčikov, avšak musíte sa uistiť, že spĺňate zdravotné a bezpečnostné pravidlá našej spoločnosti. Pasažieri, ktorí si chcú so sebou zobrať aj svoj bicykel, musia najprv počkať na nalodenie všetkých áut a vozidiel, čo zaručí pohodlnú plavbu.

Zobraziť viac Zobraziť menej