Sugriwa Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Sugriwa Express

Spoločnosť Sugriwa Express poskytuje kľúčové služby v odvetví dopravy na ostrove Bali a ponúka nekomplikované plavby do často navštevovaných destinácií v Indonézii. Tri ostrovy Nusa získavajú na obľube každý deň a priťahujú návštevníkov svojou dostupnosťou krásnych pláží, podmorských aktivít a nádherného počasia. Aj to je dôvod, prečo sa toľko ľudí spolieha na osvedčené a rýchle služby spoločnosti Sugriwa Express.

Plavby sú prevádzkované počas celého dňa a blízkosť jednotlivých prístavov umožňuje relatívne krátke plavby trvajúce približne pol hodiny. Zariadenia na palube sú pomerne jednoduché vzhľadom na krátke trasy, ale zaručujú jednoduchý a pohodlný spôsob, ako sa dostať z jedného miesta na druhé. Naši zamestnanci sú tu pre pasažierov, ktorí nemusia hovoriť miestnym jazykom, a radi pomôžu každému cestujúcemu, ktorý potrebuje pomoc.

Pohostinnosť nie je obmedzená len na trvanie plavby, operátor poskytuje bezplatnú kyvadlovú prepravu do rezortov v blízkosti prístavu, čo vám pomôže ušetriť na taxíku. Pred nalodením sa odporúča prísť do prístavu približne 30 minút pred odchodom a personál vám tu pomôže s akoukoľvek batožinou či inými vecami.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Sugriwa Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Sugriwa Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Sugriwa Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Sugriwa Express

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.