COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Sugriwa Express

Spoločnosť Sugriwa Express poskytuje kľúčové služby v odvetví dopravy na ostrove Bali a ponúka nekomplikované plavby do často navštevovaných destinácií v Indonézii. Tri ostrovy Nusa získavajú na obľube každý deň a priťahujú návštevníkov svojou dostupnosťou krásnych pláží, podmorských aktivít a nádherného počasia. Aj to je dôvod, prečo sa toľko ľudí spolieha na osvedčené a rýchle služby spoločnosti Sugriwa Express.

Plavby sú prevádzkované počas celého dňa a blízkosť jednotlivých prístavov umožňuje relatívne krátke plavby trvajúce približne pol hodiny. Zariadenia na palube sú pomerne jednoduché vzhľadom na krátke trasy, ale zaručujú jednoduchý a pohodlný spôsob, ako sa dostať z jedného miesta na druhé. Naši zamestnanci sú tu pre pasažierov, ktorí nemusia hovoriť miestnym jazykom, a radi pomôžu každému cestujúcemu, ktorý potrebuje pomoc.

Pohostinnosť nie je obmedzená len na trvanie plavby, operátor poskytuje bezplatnú kyvadlovú prepravu do rezortov v blízkosti prístavu, čo vám pomôže ušetriť na taxíku. Pred nalodením sa odporúča prísť do prístavu približne 30 minút pred odchodom a personál vám tu pomôže s akoukoľvek batožinou či inými vecami.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Sugriwa Express, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Sugriwa Express. Ak je to možné, taktiež porovnáme Sugriwa Express s alternatívnymi trajektovými operátormi.