Superfast Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Superfast Ferries

Superfast Ferries je grécka spoločnosť zabezpečujúca trajektovú prepravu medzi Talianskom a Gréckom v Jadranskom mori od 90. rokov.

Superfast Ferries prevádzkuje ultramoderné osobné trajekty a na palube nájdete fantastické zariadenia, ktoré Vás zabavia počas cesty. Spoločnosť Superfast Ferries sa pýši tým, že má jediný cieľ - aby Vám ponúkla služby, ktoré prekonajú Vaše očakávania.

Spoločnosť Superfast Ferries spolupracuje na trase Patras - Igoumenitsa –Ancona s ANEX Lines, kým trasa Pireus – Heraklión je prevádzkovaná jej sesterskou spoločnosťou Blue Star Ferries.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Superfast Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Na palube Superfast Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.