Syltfähre

Syltfähre poskytuje pravidelnú trajektovú prepravu medzi ostrovmi Sylt (Nemecko) a Romo (Dánsko), v blízkosti západného pobrežia Jutského polostrova v Severnom mori.

Krátka plavba z Havneby na južnom cípe ostrova Romo do Listu, najsevernejšie položenej obce v Nemecku, v blízkosti dánskych hraníc, ponúka krásny výhľad. To najlepšie si môžete vychutnať z vonkajšej paluby lode alebo pohľadom z panoramatických okien trajektu SyltExpress, pričom sa Vám naskytne pohľad na nádherné Severofríské ostrovy. Moderný, obojstranný trajekt poskytuje najrýchlejší a najpohodlnejší spôsob, ako sa prepraviť z Dánska na ostrov Sylt, pričom premáva celoročne, a je schopný prepraviť osemdesiat aút a takmer šesťsto cestujúcich, rýchlosťou 16 uzlov.

Na trajekte nájdete obchody s parfémami, šperkami a rôznymi inými vecami, rovnako ako kvalitné gastronomické služby a široký výber jedál, vrátane tradičných dánskych a nemeckých špecialít, ktoré sa podávajú v kaviarni, zatiaľ čo klimatizovaný, nefajčiarska salónik je ideálny pre rodiny s deťmi.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Syltfähre s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania. Porovnajte ceny a plavebné poriadky Syltfähre s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy Syltfähre

Všetky trasy Syltfähre