The Tanis Fast Cruise

Tanis Fast Cruise je trajektová spoločnosť pôsobiaca na Bali, ktorá bola prvýkrát založená v roku 1992. V súčasnosti poskytuje pravidelné trajekty z Indonézie na Bali, ktoré premávajú z pláže Sanur na Nusa Penida a Nusa Lembongan (pláž Jungut Batu) počas celého roka. Vždy sa pýšila pohodlnými službami pre všetkých svojich cestujúcich, ktorí cestujú medzi týmito dvoma krásnymi turistickými destináciami.

Tanis Fast Cruise má flotilu 3 plavidiel, ktoré prevádzkujú každú z dostupných trás. Loď Grand Tanis môže prepraviť až 186 cestujúcich počas jednej cesty a dosahuje rýchlosť až 33 uzlov. Tanis Ranger a Tanis Spirit môžu prepraviť 70 až 100 cestujúcich.

Všetky trajekty prevádzkované spoločnosťou Tanis Fast Cruise sú vybavené záchrannými vestami, záchrannými člnmi, svetlicami, hasiacimi prístrojmi a námornou rádiovou komunikáciou pre prípad núdze. Na palube majú aj najmodernejšie navigačné systémy.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti The Tanis Fast Cruise, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti The Tanis Fast Cruise. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme The Tanis Fast Cruise s inými trajektovými operátormi.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Trasy a prístavy The Tanis Fast Cruise