The Tanis Fast Cruise
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

The Tanis Fast Cruise

Tanis Fast Cruise je trajektová spoločnosť pôsobiaca na Bali, ktorá bola prvýkrát založená v roku 1992. V súčasnosti poskytuje pravidelné trajekty z Indonézie na Bali, ktoré premávajú z pláže Sanur na Nusa Penida a Nusa Lembongan (pláž Jungut Batu) počas celého roka. Vždy sa pýšila pohodlnými službami pre všetkých svojich cestujúcich, ktorí cestujú medzi týmito dvoma krásnymi turistickými destináciami.

Tanis Fast Cruise má flotilu 3 plavidiel, ktoré prevádzkujú každú z dostupných trás. Loď Grand Tanis môže prepraviť až 186 cestujúcich počas jednej cesty a dosahuje rýchlosť až 33 uzlov. Tanis Ranger a Tanis Spirit môžu prepraviť 70 až 100 cestujúcich.

Všetky trajekty prevádzkované spoločnosťou Tanis Fast Cruise sú vybavené záchrannými vestami, záchrannými člnmi, svetlicami, hasiacimi prístrojmi a námornou rádiovou komunikáciou pre prípad núdze. Na palube majú aj najmodernejšie navigačné systémy.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti The Tanis Fast Cruise, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti The Tanis Fast Cruise. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme The Tanis Fast Cruise s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.