Tigerline Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Tigerline Ferry

Trajektová spoločnosť Tigerline Ferry je operátor trajektov v Thajsku, ktorý spája mestá na západnom pobreží pevniny s obľúbenými turistickými ostrovmi vrátane Ko Phi Phi, Phuket, Ko Lanta a Ko Lipe v Andamanskom mori.

Spoločnosť Tigerline Ferry poskytuje služby zamerané na batôžkárov a tých, ktorí túžia nájsť niektoré z najcennejších klenotov Thajska prostredníctvom dostupných plavieb na veľké množstvo známych ostrovov. Na ostrov Ko Phi Phi zavíta takmer desať tisíc návštevníkov denne počas hlavnej turistickej sezóny.

Flotila spoločnosti Tigerline, zdobená v atraktívnej žltej farbe s veľkým viacfarebným pruhom, pozostáva z lodí Nateesub, Nateethong, Sangsuree a Sangsiri, ktoré sa vyznačujú vysokou maximálnou rýchlosťou a kapacitou až pre 180 cestujúcich. Počas plavby si môžete dopriať odpočinok v klimatizovaných priestoroch alebo si vychutnať slávne thajské slnko na vonkajšej palube na poschodí. Ako štandard poskytujeme aj možnosť zakúpiť si čerstvo pripravené obedy a rôzne občerstvenie.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Tigerline Ferry, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Tigerline Ferry. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Tigerline Ferry s inými trajektovými operátormi.

Všetky trasy Tigerline Ferry

Tigerline Ferry routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.