Tigerline Ferry

Trajektová spoločnosť Tigerline Ferry je operátor trajektov v Thajsku, ktorý spája mestá na západnom pobreží pevniny s obľúbenými turistickými ostrovmi vrátane Ko Phi Phi, Phuket, Ko Lanta a Ko Lipe v Andamanskom mori.

Spoločnosť Tigerline Ferry poskytuje služby zamerané na batôžkárov a tých, ktorí túžia nájsť niektoré z najcennejších klenotov Thajska prostredníctvom dostupných plavieb na veľké množstvo známych ostrovov. Na ostrov Ko Phi Phi zavíta takmer desať tisíc návštevníkov denne počas hlavnej turistickej sezóny.

Flotila spoločnosti Tigerline, zdobená v atraktívnej žltej farbe s veľkým viacfarebným pruhom, pozostáva z lodí Nateesub, Nateethong, Sangsuree a Sangsiri, ktoré sa vyznačujú vysokou maximálnou rýchlosťou a kapacitou až pre 180 cestujúcich. Počas plavby si môžete dopriať odpočinok v klimatizovaných priestoroch alebo si vychutnať slávne thajské slnko na vonkajšej palube na poschodí. Ako štandard poskytujeme aj možnosť zakúpiť si čerstvo pripravené obedy a rôzne občerstvenie.

Zobraziť viac Zobraziť menej