Tokai Kisen
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Tokai Kisen

Tokai Kisen je popredným trajektovým operátorom, ktorý spája množstvo prístavov v japonských prefektúrach Tokio, Kanagawa, Čiba a Shizuoka s ostrovmi Izu a poskytuje celý rad plavieb počas celého roku.

Spoločnosť Tokai Kisen sa môže pochváliť viac než 120 ročnou históriou, kedže bola založená už v roku 1889. Jej flotila sa skladá z dvoch veľkých osobných lodí Tachibana-Maru a Salvia-Maru. Tiež má k dispozícii štyri farebné tryskové trajekty - Seven Island Ai, Seven Island Niji, Seven Island Tomo a Seven Island Tairyo.

S ich tryskovými trajektami môžete cestovať predovšetkým z terminálu Takeshiba v Tokiu, prístavu Kurihama v Kanagawa a prístavu Atami v Shizuoka do Izu Oshima, Toshima, Niijima, Shikinejima a Yakushima (ostrovy Izu). Vysokorýchlostné plavby medzi Tokiom a Izu Oshima trvajú asi 1 hodinu a 45 minút, zatiaľ čo plavba medzi Atami a Izu Oshima iba 45 minút. Tokai Kisen tiež ponúka niekoľko plavieb medzi ostrovmi Izu navzájom.

118 metrov dlhá loď Tachibana-Maru je v prevádzke od júna 2014 a má nosnosť až 1000 cestujúcich, zatiaľ čo menšia Salvia Maru bola postavená v decembri 1992 a má kapacitu 816 cestujúcich. Na palube nájdete celý rad zariadení, ako sú reštaurácie, fajčiarska miestnosť, sprchy, toalety alebo predajné automaty. K dispozícii je tiež veľký výber palubného ubytovania, z ktorého si môžete vybrať podľa Vašeho rozpočtu a kde si môžete oddýchnť, aby ste dorazili do Vašej cieľovej destinácii oddýchnutí.

Tachibana-Maru sa zvyčajne plaví z terminálu Takeshiba v Tokiu do Miyakejima, Mikurajima a Hachijojima v noci. Tieto plavby trvajú medzi 6 hodinami a 30 minútami a 10 hodinami 20 minútami, v závislosti od trasy. Druhé plavidlo Salvia-Maru sa plaví z Tokia a Jokohamy do bližšie vsdialených miest Izu Oshima, Toshima, Niijima, Kozushima tiež cez noc. Ak by ste chceli cestovať počas dňa, sú Vám k dispozícii tryskové lode.

Súostrovie Izu je skupina ostrovov pod správou Tokia, ktoré ležia v Tichom oceáne. Na rozdiel od mesta Tokia, tieto ostrovy sú plné prírodných krás a nájdete tam množstvo nedotknutých pláží, aktívnych sopiek, rovnako ako veľa voľne žijúcich zveriat, ako sú delfíny či veľryby. Na ostrovoch tiež nájdete jedny z najlepších miest na pozorovanie hviezd alebo surfovanie v Japonsku.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Tokai Kisen s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Tokai Kisen

Tokai Kisen routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.