Kanada

Ako rezervovať trajekt z Kanada do ostrov Vancouver

V súčasnosti existuje len jedna trasa medzi Kanada a ostrov Vancouver prevádzkovaná 1 trajektová spoločnosť Vancouver do Victoria prevádzkuje trajekt týždenne s dobou plavby približne 3 hodín 30 minút.

Aj keď sme venovali veľkú pozornosť tomu, aby informácie na tejto stránke boli správne, frekvencia a doba plavby na všetkých trasách sa môžu niekedy líšiť. Takže Vám odporúčame, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z Kanada do ostrov Vancouver medzi prístavmi Vancouver a Victoria.

Mapa trajektovej trasy Kanada - ostrov Vancouver

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z Kanada do ostrov Vancouver

O Kanada:

Kanada je rozlohou druhá najväčšia krajina na svete. Na juhu hraničí so Spojenými štátmi.

Nielen, že Kanada má tie najúžasnejšie prírodné krásy, nájdete tu aj rôznorodé kultúry a množstvo rušných miest.

Kanada je rajom pre akýkoľvek typ turistu; pozdĺž jej západného pobreží môžete uvidieť kosatky, navštíviť lyžiarske stredisko Whistler, preskúmať historické pamiatky alebo ochutnať niečo z vynikajúcej francúzskej kuchyne v jej metropole.

Kedže pobrežie Britskej Kolumbie má viac než 25.000 kilometrov a ostrovy Graham a Victoria sú len kúsok od pobrežia, k dispozícii je množstvo trajektových prístavov a trás - medzinárodné aj vnútroštátne - a všetky sú prevádzkované špičkovými trajektovými spoločnosťami.