Flatey Island

Porovnajte trajekty z ostrov Flatey do Island

K dispozícii sú 2 ferry routes medzi ostrov Flatey a Island s ponukou až 28 plavby za týždeň. Seatours prevádzkuje 2 routes, Trajekty premávajú na linke Flatey do Stykkisholmur 14 krát za deň, & Trajeky premávajú na linke Flatey do Brjanslaekur 14 krát denne.

Vzhľadom k tomu, že frekvencia a doba plavieb sa na niektorých trasách líši, odporúčame Vám, aby ste si vyžiadali informáciu o aktuálnej dostupnosti na plavbu z ostrov Flatey do Island .

Mapa trajektovej trasy ostrov Flatey - Island

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Trajekty z ostrov Flatey do Island

O Island:

Island je ostrovný štát medzi Severným Atlantikom a Severným ľadovým oceánom, s populáciou len okolo 300 tisíc obyvateľov.

Ako riedko osídlená krajina ponúka Island veľa pre tých, ktorí milujú tráviť svoj čas pod holým nebom. Nájdete tu rôzne pustiny a prírodné krásy, množstvo horúcich prameňov, stovky sopiek a jedinečnú polárnu žiaru.

Reykjavík je najsevernejšie hlavné mesto na svete a zároveň najľudnatejšie mesto Islandu. Je to relatívne malé mestečko, známe svojimi žiarivými farebnými domami, zaujímavými múzeami, starým mestom a množstvom funky barov a kaviarní.

Severozápadný región Islandu má množstvo interných trajektových trás, ktoré vás zavedú na tie najkrajšie ostrovy v krajine. Čo sa týka medzinárodných plavieb, na Island sa dostanete zo severnej Európy, z Hirtshalsu v Dánsku. Na tejto trase premáva trajekt raz týždenne.