Trasmediterranea
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trasmediterranea

Trasmediterranea je veľká lodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektových trás medzi Španielskom a Baleárskymi ostrovmi, Kanárskymi ostrovmi, autonómnymi mestami Ceuta a Melilla a taktiež medzi Marokom a Alžírskom v severnej Afrike.

Spoločnosť Trasmediterranea, čo znamená „cez Stredomorie“ bola založená v roku 1917 a je hlavnou trajektovou spoločnosťou v Španielsku a jednou z najväčších v Európe, pričom jej veľká flotila lodí ponúka plavby do rôznych destinácií počas celého roka. Trasmediterranea bola v roku 2002 prevzatá spoločnosťou Acciona, jednou z najväčších španielskych korporácií, čo sa za nasledujúcich 10 rokov postaralo o podstatný rast spoločnosti.

Vysokorýchlostné plavidlá sú využívané na kratšie cesty, pri ktorých je najdôležitejšia rýchlosť a jednoduchosť. Na dlhších trasách sú trajekty spoločnosti Trasmediterranea vybavené tak, aby poskytovali tú najvyššiu úroveň pohodlia pre cestujúcich.

Flotila pozostáva z moderných a štýlových rýchlych plavidiel, štyroch nákladných plavidiel a mnohých bežných osobných plavidiel, ktoré ponúkajú priestranné kajuty a luxusné interiéry.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Trasmediterranea s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Trasmediterranea s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.