COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trasmediterranea

Trasmediterranea je veľká lodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektových trás medzi Španielskom a Baleárskymi ostrovmi, Kanárskymi ostrovmi, autonómnymi mestami Ceuta a Melilla a taktiež medzi Marokom a Alžírskom v severnej Afrike.

Spoločnosť Trasmediterranea, čo znamená „cez Stredomorie“ bola založená v roku 1917 a je hlavnou trajektovou spoločnosťou v Španielsku a jednou z najväčších v Európe, pričom jej veľká flotila lodí ponúka plavby do rôznych destinácií počas celého roka. Trasmediterranea bola v roku 2002 prevzatá spoločnosťou Acciona, jednou z najväčších španielskych korporácií, čo sa za nasledujúcich 10 rokov postaralo o podstatný rast spoločnosti.

Vysokorýchlostné plavidlá sú využívané na kratšie cesty, pri ktorých je najdôležitejšia rýchlosť a jednoduchosť. Na dlhších trasách sú trajekty spoločnosti Trasmediterranea vybavené tak, aby poskytovali tú najvyššiu úroveň pohodlia pre cestujúcich.

Flotila pozostáva z moderných a štýlových rýchlych plavidiel, štyroch nákladných plavidiel a mnohých bežných osobných plavidiel, ktoré ponúkajú priestranné kajuty a luxusné interiéry.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Trasmediterranea s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Trasmediterranea s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Všetky trasy Trasmediterranea

Alternatívne spoločnosti a trasy