Trasmediterranea

Trasmediterranea je veľká lodná spoločnosť, ktorá prevádzkuje rozsiahlu sieť trajektových trás medzi Španielskom a Baleárskymi ostrovmi, Kanárskymi ostrovmi, autonómnymi mestami Ceuta a Melilla a taktiež medzi Marokom a Alžírskom v severnej Afrike.

Vysokorýchlostné plavidlá sú využívané na kratšie cesty, pri ktorých je najdôležitejšia rýchlosť a jednoduchosť. Na dlhších trasách sú trajekty vybavené tak, aby poskytovali tú najvyššiu úroveň pohodlia pre cestujúcich.

Spoločnosť Trasmediterranea, ktorá bola založená v roku 1917, je hlavnou trajektovou spoločnosťou v Španielsku a jednou z najväčších v Európe, pričom jej veľká flotila lodí ponúka plavby do rôznych destinácií.

Trasmediterranea bola v roku 2002 prevzatá spoločnosťou Acciona, jednou z najväčších španielskych korporácií.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Trasmediterranea s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania. Porovnajte ceny a plavebné poriadky Trasmediterranea s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Čítať viac Čítať menej

Všetky trasy Trasmediterranea