COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Travelmar

Od roku 1998 zabezpečuje Travelmar trajektovú prepravu v oblasti pobrežia Amalfi na juhozápade Talianska, pričom ponúka pravidelné trajektové linky z mesta Salerno do idylických prímorských miest Amalfi a Positano.

Spoločnosť bola založená, aby poskytla miestnym obyvateľom príjemnejšiu alternatívu v porovnaní s dlhou, kľukatou pobrežnou cestou. Travelmar má k dispozícii rýchle a pohodlné plavidlá a turisti a miestni obyvatelia si tak môžu bez problémov vychutnať plavby s úžasným výhľadom a dostať sa na Amalfi či Positano, kde nájdu unikátne domy, uličky plné kvetov či množstvo butikov.

Každý z piatich trajektov vo flotile Travelmaru môže dosiahnuť rýchlosť až osemnásť uzlov, pričom najväčšie plavidlo "Uragano 90", je schopné prepraviť cez Tyrhénske more takmer štyristo cestujúcich. Aj keď o niečo menšie, ďalšie štyri trajekty Polaris, Maria Madre, Alcor a Antares, ponúkajú veľké "slnečné terasy" a priestory s pohodlnými sedadlami.

Pýšiac sa profesionálnymi a vysoko kvalitnými službami, Travelmar je spoľahlivou a vhodnou voľbou, ak sa rozhodnete preskúmať obľúbené Amalfské pobrežie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Travelmar s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Travelmar