Travelmar
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Travelmar

Od roku 1998 zabezpečuje Travelmar trajektovú prepravu v oblasti pobrežia Amalfi na juhozápade Talianska, pričom ponúka pravidelné trajektové linky z mesta Salerno do idylických prímorských miest Amalfi a Positano.

Spoločnosť bola založená, aby poskytla miestnym obyvateľom príjemnejšiu alternatívu v porovnaní s dlhou, kľukatou pobrežnou cestou. Travelmar má k dispozícii rýchle a pohodlné plavidlá a turisti a miestni obyvatelia si tak môžu bez problémov vychutnať plavby s úžasným výhľadom a dostať sa na Amalfi či Positano, kde nájdu unikátne domy, uličky plné kvetov či množstvo butikov.

Každý z piatich trajektov vo flotile Travelmaru môže dosiahnuť rýchlosť až osemnásť uzlov, pričom najväčšie plavidlo "Uragano 90", je schopné prepraviť cez Tyrhénske more takmer štyristo cestujúcich. Aj keď o niečo menšie, ďalšie štyri trajekty Polaris, Maria Madre, Alcor a Antares, ponúkajú veľké "slnečné terasy" a priestory s pohodlnými sedadlami.

Pýšiac sa profesionálnymi a vysoko kvalitnými službami, Travelmar je spoľahlivou a vhodnou voľbou, ak sa rozhodnete preskúmať obľúbené Amalfské pobrežie.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Travelmar s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Travelmar

Travelmar routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.