COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Trieste Lines

Spoločnosť Trieste Lines, založená v roku 2001, poskytuje vysokorýchlostné spojenie medzi prístavom Trieste v severovýchodnom Taliansku a rôznymi destináciami pozdĺž pobrežia Istrie, polostrova v severnom Chorvátsku.

Spoločnosť pôvodne vznikla, aby zabezpečovala pravidelnú prepravu medzi mestami Trieste a Pula, ale odvtedy sa jej pôsobenie rozšírilo aj na Poreč, Rovinj a Piran, takže je naozaj z čoho si vyberať.

Vďaka rýchlosti, efektívnosti a bezpečnosti plavieb sa Trieste Lines stala jednou z najpopulárnejších trajektových spoločností v regióne. Na palube moderných krídlových lodí s názvom "Calarossa", "Cris M" a "Fiammetta M" máte zaručené, že budete cestovať vo veľkom štýle.

Takže Vám stačí krátka plavba s Trieste Lines a môžete sa tešiť na kozmopolitné Trieste a nádherné pobrežné mestá na Istrii.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Trieste Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.