Trieste Lines
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trieste Lines

Spoločnosť Trieste Lines, založená v roku 2001, poskytuje vysokorýchlostné spojenie medzi prístavom Trieste v severovýchodnom Taliansku a rôznymi destináciami pozdĺž pobrežia Istrie, polostrova v severnom Chorvátsku.

Spoločnosť pôvodne vznikla, aby zabezpečovala pravidelnú prepravu medzi mestami Trieste a Pula, ale odvtedy sa jej pôsobenie rozšírilo aj na Poreč, Rovinj a Piran, takže je naozaj z čoho si vyberať.

Vďaka rýchlosti, efektívnosti a bezpečnosti plavieb sa Trieste Lines stala jednou z najpopulárnejších trajektových spoločností v regióne. Na palube moderných krídlových lodí s názvom "Calarossa", "Cris M" a "Fiammetta M" máte zaručené, že budete cestovať vo veľkom štýle.

Takže Vám stačí krátka plavba s Trieste Lines a môžete sa tešiť na kozmopolitné Trieste a nádherné pobrežné mestá na Istrii.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Trieste Lines s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.