COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries prevádzkuje trajektovú dopravu, ktorá prepája ostrovy Shikoku a Kjúšú na juhu Japonska a operuje medzi prístavmi Yawatahama, Beppu a Usuki.

Spoločnosť Uwajima-Unyu Ferries, ktorá bola založená v roku 1884, Vám umožňuje cestovať "morskou cestou" medzi Šikoku a Kjúšú, čím sa vyhnete dlhým hodinám za volantom auta.

Plavby medzi mestami Yawatahama a Beppu trvajú asi 2 hodiny a 50 minút, zatiaľ čo tie medzi Yawatahama a Usuki približne 2 hodiny 25 minút. Beppu je turistická destinácia známa svojimi termálnymi prameňmi.

Uwajima-Unyu Ferries využíva 4 ultra-moderné trajekty, ktoré fungujú na trasách z/do Akatsukimaru, Oita, Ehime a Sakura a sú schopné prepraviť od 485 do 610 osôb a viac ako 145 vozidiel. Akatsuki Maru je najnovšia loď, ktorá je v prevádzke od roku 2014. Na palube nájdete množstvo priestoru pre cestujúcich, masážne kreslá, požičovne iPadov, WiFi pripojenie na internet a obchod ponúkajúci celý rad produktov, vrátane suvenírov a alkoholu.

Či už ste na služobnej ceste, dovolenke alebo si užívate predĺžený víkend, trajekty spoločnosti Uwajima-Unyu sú tým ideálnym spôsobom ako sa dopraviť na japonské ostrovy Shikoku a Kyushu.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Uwajima-Unyu Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Uwajima-Unyu Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Trasy a prístavy Uwajima-Unyu Ferries

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Na palube Uwajima-Unyu Ferries

Všetky trasy Uwajima-Unyu Ferries