Uwajima-Unyu Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries prevádzkuje trajektovú dopravu, ktorá prepája ostrovy Shikoku a Kjúšú na juhu Japonska a operuje medzi prístavmi Yawatahama, Beppu a Usuki.

Spoločnosť Uwajima-Unyu Ferries, ktorá bola založená v roku 1884, Vám umožňuje cestovať "morskou cestou" medzi Šikoku a Kjúšú, čím sa vyhnete dlhým hodinám za volantom auta.

Plavby medzi mestami Yawatahama a Beppu trvajú asi 2 hodiny a 50 minút, zatiaľ čo tie medzi Yawatahama a Usuki približne 2 hodiny 25 minút. Beppu je turistická destinácia známa svojimi termálnymi prameňmi.

Uwajima-Unyu Ferries využíva 4 ultra-moderné trajekty, ktoré fungujú na trasách z/do Akatsukimaru, Oita, Ehime a Sakura a sú schopné prepraviť od 485 do 610 osôb a viac ako 145 vozidiel. Akatsuki Maru je najnovšia loď, ktorá je v prevádzke od roku 2014. Na palube nájdete množstvo priestoru pre cestujúcich, masážne kreslá, požičovne iPadov, WiFi pripojenie na internet a obchod ponúkajúci celý rad produktov, vrátane suvenírov a alkoholu.

Či už ste na služobnej ceste, dovolenke alebo si užívate predĺžený víkend, trajekty spoločnosti Uwajima-Unyu sú tým ideálnym spôsobom ako sa dopraviť na japonské ostrovy Shikoku a Kyushu.

Direct Ferries porovnáva plavebné poriadky trajektov a cenové ponuky na základe Vašich kritérií, a ponúka Vám možnosť porovnať ponuku spoločnosti Uwajima-Unyu Ferries s ostatnými lodnými spoločnosťami počas jedného vyhľadávania.

Porovnajte ceny a plavebné poriadky Uwajima-Unyu Ferries s alternatívnymi dopravcami ešte pred rezerváciou lístkov, pre tú najlepšiu cenu Vašej cesty.

Na palube Uwajima-Unyu Ferries

Uwajima-Unyu Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.