Voyager

Voyager je trajektová spoločnosť v Karibiku poskytujúca vysokorýchlostnú prepravu medzi francúzskymi zámorskými územiami Svätý Martin a Svätý Bartolomej v súostroví Malé Antily.

Od začiatku svojej činnosť v roku 1995 Voyager prepravil na tieto krásne ostrovy viac než 1 milión cestujúcich. Je to vďaka vyhovujúcemu plavebnému poriadku, s niekoľkými plavbami denne, pričom sú využívané špičkové plavidlá.

Flotila sa skladá z 3 lodí s hliníkovými trupmi, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre plavby cez Karibské more. "Voyager 1" a "Voyager 2" môžu prepraviť viac než 100 cestujúcich a plavia sa rýchlosťou 23 až 25 uzlov. Najnovší trajekt spoločnosti "Voyager3 Dreamliner" je krídlový katamarán, zostrojený tak, že znižuje odpor vzduchu, čo umožňuje vyššiu maximálnu rýchlosť.

Každý z trajektov sa môže pochváliť komfortným interiérom s veľkými oknami a ponúka panoramatický výhľad na Karibik, pričom si môžete vychutnať pohľad na veľryby a dať si bezplatný nápoj servírovaný priateľskou posádkou Voyageru. Môžete si tiež vybrať medzi vonkajšou terasou a plne klimatizovaným priestorom na nižšej úrovni.

Kedže Voyager3 Dreamliner bol postavený nedávno, v roku 2011, tiež je plne vybavený audio a video systémom a využíva motor s 2 x 1300 koňmi. Zároveň ponúka luxusnú "business class" kajutu.

Zobraziť viac Zobraziť menej