Voyager
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Voyager

Voyager je trajektová spoločnosť v Karibiku poskytujúca vysokorýchlostnú prepravu medzi francúzskymi zámorskými územiami Svätý Martin a Svätý Bartolomej v súostroví Malé Antily.

Od začiatku svojej činnosť v roku 1995 Voyager prepravil na tieto krásne ostrovy viac než 1 milión cestujúcich. Je to vďaka vyhovujúcemu plavebnému poriadku, s niekoľkými plavbami denne, pričom sú využívané špičkové plavidlá.

Flotila sa skladá z 3 lodí s hliníkovými trupmi, ktoré boli špeciálne navrhnuté pre plavby cez Karibské more. "Voyager 1" a "Voyager 2" môžu prepraviť viac než 100 cestujúcich a plavia sa rýchlosťou 23 až 25 uzlov. Najnovší trajekt spoločnosti "Voyager3 Dreamliner" je krídlový katamarán, zostrojený tak, že znižuje odpor vzduchu, čo umožňuje vyššiu maximálnu rýchlosť.

Každý z trajektov sa môže pochváliť komfortným interiérom s veľkými oknami a ponúka panoramatický výhľad na Karibik, pričom si môžete vychutnať pohľad na veľryby a dať si bezplatný nápoj servírovaný priateľskou posádkou Voyageru. Môžete si tiež vybrať medzi vonkajšou terasou a plne klimatizovaným priestorom na nižšej úrovni.

Kedže Voyager3 Dreamliner bol postavený nedávno, v roku 2011, tiež je plne vybavený audio a video systémom a využíva motor s 2 x 1300 koňmi. Zároveň ponúka luxusnú "business class" kajutu.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Voyager s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.