Yaeyama Kanko Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Yaeyama Kanko Ferry

Spoločnosť Yaeyama Kanko Ferry, ktorá sídli na ostrove Ishigaki, zabezpečuje trajektovú prepravu na populárnych ostrovoch Jaejama v prefektúre Okinawa v Japonsku a ponúka výlety v rámci súostrovia, ktoré je známe svojimi nádhernými zálivmi a plážami s bielym pieskom.

Súostrovie navštívi každoročne veľký počet návštevníkov, a tak Yaeyama Kanko Ferry poskytuje vyhovujúce plavebné poriadky. Obrovská flotila spoločnosti pozostáva z množstva lodí - od veľkých nákladno-osobných lodí až po menšie vysokorýchlostné člny - čo znamená, že k dispozícii je množstvo plavieb.

Počas plavby môžete relaxovať v priestranných miestnostiach so sedadlami a na veľkých "slnečných" terasách, čo Vám umožní obdivovať nádherné prírodné scenérie, ktoré súostrovia ponúka.

Jedny z najlepších lokalít na šnorchlovanie a potápanie v Japonsku sú vďaka spoločnosti Yaeyama Kanko Ferry vzdialené iba pár minút od Vás. Zároveň si môžete byť istí, že Vaša plavba bude bezpečná, pohodlná a bezproblémová.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Yaeyama Kanko Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Yaeyama Kanko Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme Yaeyama Kanko Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.