COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yaeyama Kanko Ferry

Spoločnosť Yaeyama Kanko Ferry, ktorá sídli na ostrove Ishigaki, zabezpečuje trajektovú prepravu na populárnych ostrovoch Jaejama v prefektúre Okinawa v Japonsku a ponúka výlety v rámci súostrovia, ktoré je známe svojimi nádhernými zálivmi a plážami s bielym pieskom.

Súostrovie navštívi každoročne veľký počet návštevníkov, a tak Yaeyama Kanko Ferry poskytuje vyhovujúce plavebné poriadky. Obrovská flotila spoločnosti pozostáva z množstva lodí - od veľkých nákladno-osobných lodí až po menšie vysokorýchlostné člny - čo znamená, že k dispozícii je množstvo plavieb.

Počas plavby môžete relaxovať v priestranných miestnostiach so sedadlami a na veľkých "slnečných" terasách, čo Vám umožní obdivovať nádherné prírodné scenérie, ktoré súostrovia ponúka.

Jedny z najlepších lokalít na šnorchlovanie a potápanie v Japonsku sú vďaka spoločnosti Yaeyama Kanko Ferry vzdialené iba pár minút od Vás. Zároveň si môžete byť istí, že Vaša plavba bude bezpečná, pohodlná a bezproblémová.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Yaeyama Kanko Ferry, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Yaeyama Kanko Ferry. Ak je to možné, taktiež porovnáme Yaeyama Kanko Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Yaeyama Kanko Ferry

Všetky trasy Yaeyama Kanko Ferry

Alternatívne spoločnosti a trasy