COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Yingkou Ferry

Spoločnosť Yingkou Ferry bola založená v decembri 2002 a dnes je jedným z najspoľahlivejších a najčastejšie používaných trajektových operátorov v Južnej Kórei a Číne. Za jej vynikajúce služby jej bola v roku 2007 udelená cena za bezchybný zákaznícky servis. Od jej vstupu do trajektového priemyslu sa plavba z mesta Incheon do mesta Yingkou, ktorá zvyčajne trvá približne 28 hodín, preukázala ako efektívny spôsob, ako sa dostať z Južnej Kórey do Číny a stala sa tak spojovacou bránou medzi týmito dvoma krajinami.

Ocenená loď M/V Arafura Lily bola postavená v máji 1996 a pýši sa dĺžkou takmer 150 metrov a šírkou takmer 23 metrov. Naraz sa na ňu môže nalodiť až 394 pasažierov a väčšina z nich sa rozhodne stráviť plavbu v jednom z rôznych typov dostupných izieb – dvojlôžkové izby sú o niečo drahšie, ale luxusné prostredie stojí za túto relatívne vysokú cenu, kým ekonomické ubytovanie je cenovo dostupné a pohodlné.

Pred nalodením náš priateľský a pracovitý personál zabezpečí, aby bolo o vašu batožinu (maximálne dva kusy na jedného cestujúceho) dobre postarané a aby vaša registrácia prebehla hladko. Pred každou plavbou sa vykonáva úplná bezpečnostná prehliadka, ktorá zaručuje bezpečný a nekomplikovaný presun pre každého cestujúceho, ktorý sa rozhodne vychutnať si túto plavbu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Yingkou Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Trasy a prístavy Yingkou Ferry

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Všetky trasy Yingkou Ferry