Yingkou Ferry
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Yingkou Ferry

Spoločnosť Yingkou Ferry bola založená v decembri 2002 a dnes je jedným z najspoľahlivejších a najčastejšie používaných trajektových operátorov v Južnej Kórei a Číne. Za jej vynikajúce služby jej bola v roku 2007 udelená cena za bezchybný zákaznícky servis. Od jej vstupu do trajektového priemyslu sa plavba z mesta Incheon do mesta Yingkou, ktorá zvyčajne trvá približne 28 hodín, preukázala ako efektívny spôsob, ako sa dostať z Južnej Kórey do Číny a stala sa tak spojovacou bránou medzi týmito dvoma krajinami.

Ocenená loď M/V Arafura Lily bola postavená v máji 1996 a pýši sa dĺžkou takmer 150 metrov a šírkou takmer 23 metrov. Naraz sa na ňu môže nalodiť až 394 pasažierov a väčšina z nich sa rozhodne stráviť plavbu v jednom z rôznych typov dostupných izieb – dvojlôžkové izby sú o niečo drahšie, ale luxusné prostredie stojí za túto relatívne vysokú cenu, kým ekonomické ubytovanie je cenovo dostupné a pohodlné.

Pred nalodením náš priateľský a pracovitý personál zabezpečí, aby bolo o vašu batožinu (maximálne dva kusy na jedného cestujúceho) dobre postarané a aby vaša registrácia prebehla hladko. Pred každou plavbou sa vykonáva úplná bezpečnostná prehliadka, ktorá zaručuje bezpečný a nekomplikovaný presun pre každého cestujúceho, ktorý sa rozhodne vychutnať si túto plavbu.

Stránka directferries.sk Vám možní porovnať plavebný poriadok a cenovú ponuku spoločnosti Yingkou Ferry s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to najlepšie rozhodnutie pre Váš výlet.

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.