COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Zante Ferries

Spoločnosť Zante Ferries, predtým známa ako Cyclades Ferries, zabezpečuje časté plavby z gréckych miest Killini a Pireus na Kyklady a Iónske ostrovy, dve najpopulárnejšie súostrovia v Grécku.

Zante Ferries, ako jedna z najväčších gréckych trajektových spoločností s dlhoročnými skúsenosťami s plavbami po Egejskom mori, prepraví niekoľko tisíc cestujúcich ročne. Jej flotila troch veľkých lodí - Dionysios Solomos, Andreas Kalvos a Adamantios Korais - ponúka širokú škálu palubných služieb. Lode sa môžu pochváliť modernými, štýlovými kabínami, pričom cestujúci majú na výber ubytovanie od deluxe štandard až po ekonomickú triedu. Palubné kaviarne a reštaurácie majú k dispozícii široký výber chutných ľahkých jedál a iné občerstvenie.

Vzhľadom k svojej veľkosti sú plavidlá schopné prepraviť veľký počet vozidiel. Pasažieri tiež môžu bez príplatku cestovať so svojimi domácimi miláčikmi, kedže na palube je dostatok priestoru aj pre nich. Niektoré menšie domáce zvieratá môžu dokonca stráviť plavbu na otvorenej palube. Všetci vlastníci musia mať pri sebe platný EÚ pas pre zvieratá.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Zante Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Zante Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Zante Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Zante Ferries

Alternatívne spoločnosti a trasy