Zeebrugge
Hull
Trajekty do Anglicko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Zeebrugge do Hull

Linka Zeebrugge Hull spája Belgicko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, P&O Ferries. Plavba sa uskutočňuje 7 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 14 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Zeebrugge Hull sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Belgicko do Anglicko.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Zeebrugge do Hull?

Čas prepravy trajektom z Zeebrugge do Hull je približne 14h 30m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Zeebrugge a Hull?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Zeebrugge do Hull a toto je
  • P&O Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Zeebrugge do Hull?

Rezervujte si trajekty z Zeebrugge do Hull prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Zeebrugge

Zeebrugge je belgická obec a prístav na pobreží Severného mora. Vďaka tomu, že sa nachádza v blízkosti veľkých európskych priemyselných miest a má vynikajúce dopravné spojenie, je významným dopravným centrom. Je to tiež najdôležitejší rybársky prístav v Belgicku a nachádza sa tu jeden z najväčších európskych rybích trhov. Prístav bol svedkom strategických bojov na konci 1. svetovej vojny. 23. apríla 1918 britské kráľovské námorníctvo vyradilo z prevádzky nemeckú námornú základňu v Bruggách. Admirál Roger Keyes plánoval a viedol útok, pričom zaútočil na nemecké pozície a potopil lode v prístave, čím zablokoval prístup na základňu v posledných siedmych mesiacoch vojny.

Väčšina cestujúcich, ktorí využívajú prístav si buď užívajú plavbu luxusnou výletnou loďou alebo sa plavia trajektom do Hullu a Rosythu vo Veľkej Británii. Prístav má k dispozícii niekoľko obchodov, kaviareň a pohodlné čakárne.


Sprievodca prístavom Hull

Mesto Hull alebo celým menom Kingston-Upon-Hull, je prístavné mesto na sútoku rieky Hull a ústí rieky Humber a bol vstupnou bránou do jadra Anglicka od rímskych čias. Mesto bolo založené kráľom Edwardom I. (1272 - 1307), ktorý potreboval bezpečný prístav na zásobovanie armády, ktorá v tom čase bojovala proti Škótom.

Dnešný Hull je veľkým moderným a rušným mestom s množstvom obchodov a zariadení. V meste sa nachádza niekoľko ulíc bez premávky, čo z neho robí príjemné miesto na potulovanie sa a užívanie si zábavy pod holým nebom počas jari a leta. Presklené nákupné centrum na nábreží Princes Quay je jedným z najkrajších v krajine a zdá sa, akoby stúpalo z vody a uhniezdilo sa nad dokom Prince's Dock. Ako jedno z najväčších nákupných centier tejto oblasti spája starú a novú časť mesta, s prepojením s jadrom mesta, z ktorého sa naskytajú očarujúce výhľady na vynovené prístavné doky.


Onboard the ferries

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.