Akgunler Denizcilik
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Akgunler Denizcilik

Akgünler Denizcilik prevádzkuje trajektové plavby spájajúce Turecko a Cyprus, Sýriu a Libanon, a to prostredníctvom flotily krídlových a tradičných lodí.

Tieto služby sú poskytované už od roku 1978 a zabezpečujú veľmi dôležité prepojenie tureckého Cypru s okolitými krajinami, čím dopomohli spoločnosti stať sa najväčšou osobnou a nákladnou lodnou spoločnosťou v regióne. Primárnym zameraním spoločnosti Akgünler Denizcilika je „rýchlosť, dôvera a pohodlie, ktoré významne prispeli krajinám, do ktorých sa plaví, a pomohla vybudovať flotilu progresívnych trajektov.

Moderná flotila spoločnosti Akgünler dnes pozostáva z 3 krídlových lodí (tiež nazývaných „morské autobusy“) a z 3 bežných trajektov. Krídlové morské autobusy sa líšia svojou veľkosťou a sú schopné naraz prepraviť cestujúcich v počte od 170 do 386 osôb a sú len pre peších cestujúcich, avšak na bežných trajektoch sa môžu prepravovať vozidlá, ako aj peší cestujúci. Každé plavidlo je certifikované Medzinárodným bezpečnostným riadením, ktoré zaručuje pocit pokoja počas vašej plavby.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Akgunler Denizcilik s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.