Alcudia
Mahon
Trajekty do Menorca
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Alcudia do Mahon

Trajektová trasa Alcudia Mahon spája Mallorca s Menorca a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Trasmediterranea sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Trasmed GLE sa plavia 3 krát za týždeň, plavba trvá od 3 hodín 29 minút.

Celkovo je tu 8 plavieb týždeň na trase z Alcudia Mahon medzi Mallorca a Menorca. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Alternatívy trajektov z Alcudia do Mahon

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Mallorca do Menorca.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Alcudia do Mahon?

Čas prepravy trajektom z Alcudia do Mahon je približne 3h 22m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Alcudia a Mahon?

Existuje 2 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Alcudia do Mahon. Toto je
  • Trasmediterranea
  • Trasmed GLE

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Alcudia do Mahon?

Rezervujte si trajekty z Alcudia do Mahon prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Sprievodca prístavom Alcudia

Španielske mesto Alcúdia sa nachádza na ostrove Mallorca (Baleárske ostrovy). Toto letovisko je ideálne pre rodiny s deťmi. V starej časti mesta sa dá nájsť množstvo budov, ktorých história sa datuje späť až do 13. storočia. Stará časť mesta, obklopená stredovekými múrmi, sa nachádza asi 3 km od prístavu. Prístav Port d'Alcudia, Platja d'Alcudia, a 14 km dlhá pláž, vedúca do Can Picafort, sú miestami, kde možno nájsť väčšinu hotelov.

Návštevníci, ktorí chcú cestovať do Alcúdie autom alebo motorkou by mali využiť trajekty, ktoré sa denne plavia na Mallorcu z Barcelony, Denie a Valencie. Počas rušných letných mesiacoch fungujú ďalšie priame spojenia do/z Barcelony. Cesta trvá okolo 7 hodín, ale v prípade, že cestujete rýchlym trajektom, sa táto doba môže znížiť len na 3 hodiny. Všeobecne platí, že preprava na ostrov trajektom je lacnejšia než tá letecká.


Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.