Amalfi
Sorrento
Trajekty do Taliansko
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Amalfi do Sorrento

Trasa trajektu z Amalfi Sorrento spája Taliansko s Taliansko a teraz je prevádzkovaná 4 lodnými spoločnosťami. Seremar prevádzkuje svoje plavby 7 krát týždeň, NLG 5 krát deň, Alilauro Gruson 3 krát deň & Trajekt spoločnosti Alicost je k dispozícii 3 krát deň.

Celkovo je v ponuke 12 plavby deň na trase z Amalfi Sorrento medzi Taliansko a Taliansko, s 4 lodnými spoločnosťami. Radíme Vám porovnať spoločnosti navzájom, aby ste obdržali najlepšiu cenu pre Vašu cestu.

Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

 • Ako dlho trvá trajekt z Amalfi do Sorrento?

  Čas prepravy trajektom z Amalfi do Sorrento je približne 55m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.
 • Koľko stojí trajekt z Amalfi do Sorrento?

  Cena trajektu z Amalfi do Sorrento sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Amalfi do Sorrento je 36 €. Cena bez rezervačných poplatkov.
 • Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Amalfi a Sorrento?

  Existuje 4 populárnych prevádzkovateľov trajektov pre Amalfi do Sorrento. Toto je
  • Seremar
  • NLG
  • Alilauro Gruson
  • Alicost
 • Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Amalfi do Sorrento?

  Rezervujte si trajekty z Amalfi do Sorrento prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.
 • Môžete cestovať pešo na trajekte z Amalfi do Sorrento?

  Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Amalfi do Sorrento s
  • Seremar
  • NLG
  • Alilauro Gruson
  • Alicost
 • Môžete vziať svoje auto na trajekt z Amalfi do Sorrento?

  Nie, na trajekte môžu cestovať len peší cestujúci.
 • Môžete vziať na trajekt z Amalfi do Sorrento domáce zvieratá?

  Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • NLG
 • Aká je vzdialenosť z Amalfi do Sorrento?

  Vzdialenosť medzi Amalfi a Sorrento je približne 13 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Amalfi

Amalfi je mesto ležiace na južnom pobreží Sorrentského polostrova v regióne Kampánia v južnom Taliansku. Mesto leží v ústí hlbokej rokliny na úpätí hory Monte Cerreto (1, 315 metrov nad morom) a je obklopené divokými útesmi a krásnou pobrežnou scenériou. Amalfi je hlavným mestom Amalfského pobrežia (Costiera Amalfitana) a spolu s mestami Positano a Ravello je to veľmi dôležitá a rušná turistická destinácia. Mesto je zapísané do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Priamo v srdci Amalfi sa nachádza katedrála Sv. Ondreja s výhľadom na Piazza Duomo. Jeho história siaha až do 11. storočia. Jej bohato zdobenú arabskú zvonicu je vidieť už z pobrežia. Interiér katedrály bol postavený v barokovom slohu, ale jej exteriér v byzantskom štýle. Nájdete tu množstvom obrazov svätcov, vrátane veľkej fresky svätého Ondreja.

Amalfská oblasť bola a stále je známa výrobou citrónového likéru Limoncello. Citróny pestované na ostrove sú dlhšie a dvakrát väčšie než iné citrony. Majú hrubú, vráskavú kožu a sladkú a šťavnatú dužinu takmer bez jadierok. Od februára do októbra nie je vôbec nezvyčajné vidieť pozdĺž celého pobrežia Amalfi terasovité záhrady a sady plné citrusových stromov.


Amalfi až Sorrento Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 04/03/2024 a 10. 3. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
NLG 15:45 16:40 55 minút Mon, Sun

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.