NLG
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

NLG

NLG alebo "Navigazione Libera del Golfo" prevádzkuje trajektovú prepravu už viac ako 80 rokov a v súčasnosti jej lodná sieť pokrýva ostrovy v Neapolskom zálive, Tremitské ostrovy, Pontinské ostrovy a pobrežie Amalfi.

Spoločnosť vlastní rodina Aponte, ktorá pracuje v odvetví námornej dopravy už od 17. storočia. NLG v priebehu rokov úplne zmodernizovala svoj lodný park, ktorý teraz ponúka moderné a vysoko efektívne lode. V súčasnosti sa flotila skladá z 10 vysokorýchlostných lodí a 2 katamaránov.

Perfektná zmes tradičných a moderných prvkov a vysoká úroveň služieb poskytovaných palubným personálom sú ochrannou známkou NLG, čo samozrejme napomáha k popularite spoločnosti medzi cestujúcimi.

S Navigazione Libera del Golfo môžete preskúmať množstvo nádherných talianskych ostrovov.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti NLG s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy NLG

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.