COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

NLG

NLG alebo "Navigazione Libera del Golfo" prevádzkuje trajektovú prepravu už viac ako 80 rokov a v súčasnosti jej lodná sieť pokrýva ostrovy v Neapolskom zálive, Tremitské ostrovy, Pontinské ostrovy a pobrežie Amalfi.

Spoločnosť vlastní rodina Aponte, ktorá pracuje v odvetví námornej dopravy už od 17. storočia. NLG v priebehu rokov úplne zmodernizovala svoj lodný park, ktorý teraz ponúka moderné a vysoko efektívne lode. V súčasnosti sa flotila skladá z 10 vysokorýchlostných lodí a 2 katamaránov.

Perfektná zmes tradičných a moderných prvkov a vysoká úroveň služieb poskytovaných palubným personálom sú ochrannou známkou NLG, čo samozrejme napomáha k popularite spoločnosti medzi cestujúcimi.

S Navigazione Libera del Golfo môžete preskúmať množstvo nádherných talianskych ostrovov.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti NLG s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy NLG