COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Arbatax - Cagliari je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3325 trasách a z 764 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Arbatax - Cagliari

    • 2 plavby týždenne 5 hod
    • Zistiť cenu

Trajekty z Arbatax do Cagliari

Linka Arbatax Cagliari spája Sardínia s Sardínia. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Tirrenia. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 5 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Arbatax Cagliari sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Arbatax

Arbatax je malý prístav nachádzajúci sa na ostrove Sardínia v Taliansku. Centrum mesta je umiestnené v dolnej časti Cape Bellavista, oblasti s úrodnou pôdou, ktorá je pokrytá bujnou vegetáciou a množstvom stredomorských krovín. Táto oblasť je charakteristická červenými skalami a žulou s náleziskom v blízkosti prístavu. Mesto obkolesujú najvyššie hory na ostrove a poskytujú mu úžasnú kulisu. Obľúbenou turistickou atrakciou je veža zo 17. storočia v tesnej blízkosti prístavu. V Arbataxe nájdete aj povestné "červené skaly". Veža San Gemiliano, ležiaca na kopci asi 3 km južne od mysu v zálive Baia di San Gemiliano, je tiež veľmi populárnou turistickou pamiatkou.

Prístav v Arbatax je spojený s talianskou pevninou cez prístavy Civitavecchia, Janov, Fiumicino, Olbie a Cagliari.