Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3374 trasách a z 697 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Sardínia

Sardínia je druhý najväčší ostrov v Stredozemnom mori, ktorý leží približne 120 míľ západne od pevniny Talianska.

Sardínia sa môže pochváliť takmer 2000 km dlhým nádherným pobrežím, vlastným jazykom a rôznymi prvkami antickej architektúry. Je jednou z najzaujímavejších a najmalebnejších dovolenkových destinácií.

Ostrov má jedny z najlepších pláží v Európe. Môžete sa tešiť na vynikajúce podmienky na surfing alebo môžete jednoducho iba relaxovať na bielom piesku na krásnej Costa Smeralda na severe ostrova.

Na Sardínii je množstvo endemických druhov živočíchov, ako je albínsky osol, sardínska divá mačka, sardínsky jeleň či ovca.

Il Castello v Cagliari je jedným z najznámejších miest na ostrove. Je to impozantná citadela na vrchole hory, ktorá má obrovské múry a veže a ktorá bola postavená v 13.storočí.

Uistite sa, že máte čas, aby ste si prezreli niektoré z fascinujúcich 7000 miest z doby bronzovej známe ako "Nuraghe". Najnavštevovanejším je Nuraghe Su Nuraxi v Barumini. Nájdete tu vežu z roku 1500 p.n.l, ktorá bola zapísaná do zoznamu svetového dedičstva UNESCO.

Sardínia je prepojená s pevninskou Európou a okolitými stredomorskými ostrovmi trajektovou prepravou. Terminály sú v prístavoch Cagliari, Olbia, Arbatax, Golfo Aranci, Santa Teresa Gallura a Porto Torres.

Z talianskej pevniny sem smerujú trajekty z prístavov Janov, Livorno, Piombino, Civitechhia a Neapol s častými odchodmi.

Rovnako sa sem môžete dostať trajektom z Barcelony vo východnom Španielsku, a to takmer každý deň, ale aj z Nice a Toulonu v južnom Francúzsku.

Ak cestujete z Korziky, trajekty smerujú z prístavov Bonifacio a Porto Vecchio na juhu, s niekoľkými odchodmi každý týždeň.

Z Palerma na Sicílii si môžete vybrať z niekoľkých odchodov každý týždeň a plavba trvá pol dňa.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

 • Grimaldi Lines
  • Zistiť cenu
 • Moby Lines
  • Zistiť cenu
 • Corsica Ferries
  • Zistiť cenu
 • Tirrenia
  • Zistiť cenu
Zobraziť všetkých prevádzkovateľov trajektov

Trasy a prístavy v Sardínia