Trajekty z Arrecife do Huelva

Linka Arrecife Huelva spája Lanzarote s Španielsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, FRS VI. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 27 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Arrecife Huelva sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Arrecife - Huelva

  • FRS VI
    • 1 plavba týždenne 27 hod 30 min
    • Zistiť cenu

Priemerné ceny pre Arrecife Huelva

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Arrecife Huelva je auto a 1 cestujúci.

Sprievodca prístavom Arrecife

Arrecife sa nachádza sa na španielskom ostrove Lanzarote, jedným z Kanárskych ostrovov. Názov mesta je odvodený od slova "útes" (v španielčine "Arrecife"), ktorým sú pokryté pláže. Mesto má na východnom pobreží ostrova prístav, odkiaľ trajekty smerujú na ostatné Kanárske ostrovy, ako aj do ďalších destinácií v Európe a kontinentálnej Afrike.

K populárnym atrakciám v meste patrí Al Charco San Gines, slané lagúny v centre mesta, obklopené rybárskymi chatrčami. Nájdete tu tiež starý zrekonštruovaný dom "La Casa de los Arroyo", kde sa nachádza vedecko-kultúrne centrum fyziky "Blas Cabrera".

Z Arrecife sa trajekty plavia aj do prístavov Cadiz, Las Palmas, Santa Cruz de La Palma a Huelva.