COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Fred Olsen Express

Fred Olsen Express prevádzkuje rýchlostné trajekty, ktoré sa plavia medzi Kanárskymi ostrovmi patriacimi v Španielsku.

Hlavným cieľom spoločnosti Fred Olsen Express, ktorá bola založená v roku 1974 pod názvom Ferry Gomera, bolo prepojiť Kanárske ostrovy čo najkratšími možnými trasami, s maximálnou rýchlosťou, pohodlím a s kvalitnými službami.

Spoločnosť je dnes vedúcim lídrom na trhu, a ročne prepraví viac ako 2 400 000 cestujúcich a 800 000 vozidiel a pokrýva 7 ostrovov so 6 trasami. Vďaka svojmu úspechu vytvorila spoločnosť Fred Olsen Express viac ako 1000 pracovných miest v celom súostroví a zároveň neustále investovala do vytvárania a rozširovania efektívnej námornej siete na Kanárskych ostrovoch.

Dnes má spoločnosť Fred Olsen Express flotilu 6 najmodernejších a rýchlych trajektov s pravidelnými plavbami, vrátane prvého trimaránového trajektu na svete, a poskytuje svojim cestujúcim ideálny spôsob prepravy medzi Kanárskymi ostrovmi. Flotila spoločnosti Fred Olsen Express pozostáva z lode Benchijigua, najmodernejšej lode s niekoľkými trupmi na svete, a lodí Bencomo, Bentago, Bocayna a Bonanza.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Fred Olsen Express s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Fred Olsen Express