Fred Olsen Express
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Fred Olsen Express

Fred Olsen Express prevádzkuje rýchlostné trajekty, ktoré sa plavia medzi Kanárskymi ostrovmi patriacimi v Španielsku.

Hlavným cieľom spoločnosti Fred Olsen Express, ktorá bola založená v roku 1974 pod názvom Ferry Gomera, bolo prepojiť Kanárske ostrovy čo najkratšími možnými trasami, s maximálnou rýchlosťou, pohodlím a s kvalitnými službami.

Spoločnosť je dnes vedúcim lídrom na trhu, a ročne prepraví viac ako 2 400 000 cestujúcich a 800 000 vozidiel a pokrýva 7 ostrovov so 6 trasami. Vďaka svojmu úspechu vytvorila spoločnosť Fred Olsen Express viac ako 1000 pracovných miest v celom súostroví a zároveň neustále investovala do vytvárania a rozširovania efektívnej námornej siete na Kanárskych ostrovoch.

Dnes má spoločnosť Fred Olsen Express flotilu 6 najmodernejších a rýchlych trajektov s pravidelnými plavbami, vrátane prvého trimaránového trajektu na svete, a poskytuje svojim cestujúcim ideálny spôsob prepravy medzi Kanárskymi ostrovmi. Flotila spoločnosti Fred Olsen Express pozostáva z lode Benchijigua, najmodernejšej lode s niekoľkými trupmi na svete, a lodí Bencomo, Bentago, Bocayna a Bonanza.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Fred Olsen Express s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Fred Olsen Express

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.