Astypalea
Aegiali
Trajekty do Kykladské ostrovy
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Trajekty z Astypalea do Aegiali

Linka Astypalea Aegiali spája Dodekanézy s Kykladské ostrovy. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Blue Star Ferries. Plavba sa uskutočňuje 3 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 35 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Astypalea Aegiali sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Dodekanézy do Kykladské ostrovy.
Prečo využiť Direct Ferries?
category
Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete
category
Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov
category
Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne
category
Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Najpopulárnejšie otázky

Ako dlho trvá trajekt z Astypalea do Aegiali?

Čas prepravy trajektom z Astypalea do Aegiali je približne 1h 35m. Trvanie plavby sa môže v jednotlivých sezónach líšiť, preto odporúčame vykonať živú kontrolu.

Koľko stojí trajekt z Astypalea do Aegiali?

Cena trajektu z Astypalea do Aegiali sa môže líšiť v závislosti od sezóny. Priemerná cena trajektu z Astypalea do Aegiali je 27 €. Cena bez rezervačných poplatkov.

Ktoré trajektové spoločnosti premávajú medzi Astypalea a Aegiali?

Existuje 1 prevádzkovateľov trajektov pre Astypalea do Aegiali a toto je
  • Blue Star Ferries

Ako si môžem rezervovať lístky na trajekt z Astypalea do Aegiali?

Rezervujte si trajekty z Astypalea do Aegiali prostredníctvom nášho vyhľadávača ponúk a pozrite si našu stránku s ponukami, kde nájdete najnovšie ponuky trajektov.

Môžete cestovať pešo na trajekte z Astypalea do Aegiali?

Áno, môžete cestovať ako peší cestujúci z Astypalea do Aegiali s
  • Blue Star Ferries

Môžete vziať svoje auto na trajekt z Astypalea do Aegiali?

Áno, môžete cestovať vozidlom z Astypalea do Aegiali s
  • Blue Star Ferries

Môžete vziať na trajekt z Astypalea do Aegiali domáce zvieratá?

Domáce zvieratá sú na trajekte povolené. Na to, aby ste si mohli vziať so sebou svojho najlepšieho chlpatého priateľa, môžete potrebovať pas domáceho zvieraťa a ďalšie dokumenty. Pozrite si všetky vládne nariadenia a cestovné informácie o cestovaní s domácimi zvieratami. V súčasnosti si môžete vziať na palubu domáce zvieratá
  • Blue Star Ferries

Aká je vzdialenosť z Astypalea do Aegiali?

Vzdialenosť medzi Astypalea a Aegiali je približne 29 námorných míľ.

Sprievodca prístavom Astypalea

Grécky ostrov Astypalea sa nachádza v juhovýchodnej časti Egejského mora a je to jeden z 12 ostrovov, ktoré tvoria súostrovie Dodekanézy. Ostrov je asi 18 km dlhý a 13 km široký. Pobrežie ostrova je skôr skalnaté s niekoľkými štrkovými plážami. Astypalea je zároveň aj hlavné mesto a prístav ostrova, miestni ho tiež nazývajú Chora. V Agios Andreas bol postavený nový prístav, odkiaľ premávajú trajektové linky do prístavu Pireus a na ďalšie Dodekanézske ostrovy.

Ostrov je tiež spojený s Kykladskými ostrovmi a s Krétou. Cesta na ostrov je možná buď konvenčným trajektom alebo vysokorýchlostným trajektom v závislosti odo deň plavby a od trajektovej spoločnosti. Doba plavby na ostrov sa pohybuje v rozmedzí medzi 10 až 12 hodinami konvenčným trajektom a 6-9 hodinami vysokorýchlostným trajektom.


Sprievodca prístavom Aegiali

Grécky ostrova Amorgos patrí do skupiny Kykladských ostrovov. Nachádza sa tu množstvo populárnych turistických atrakciíí, ako napríklad kláštor Panagia Hozoviotissa, severovýchodne od mesta Chora. Kláštor, ktorý stojí na okraji útesu, bol postavený na začiatku druhého tisícročia s cieľom ochrániť náboženskú ikonu z roku 812 pred nepriateľmi. Tento náboženský symbol je prístupný pre verejnosť vo vnútri kláštora.

No ostrove je veľa starovekých pozostatkov, vrátane starobylých veží, starých hrobov, kamenných nástrojov, váz a hradných múrov, ktoré obklopujú mesto Arkasini.

Ostrov má dva prístavy. Jeden z nich, ten hlavný, je v meste Katapola. Druhý je v meste Aegiali, v blízkosti kempingového areálu, a preto je veľmi obľúbený najmä u mladých ľudí.
Z prístavov plávajú trajekty do prístavu Pireus na gréckej pevnine, s časom plavby okolo 7 hodín a 30 minút. Amorgos je tiež prepojený s ostrovmi Kréta, Naxos, Paros, Koufonissi, Schinoussa, Donoussa a Astypalea.


Astypalea až Aegiali Cestovné poriadky trajektov

Rozvrhy trajektov medzi 22/07/2024 a 28. 7. 2024


Prevádzkovateľ Čas odchodu Čas príchodu Doba plavby Dni plavby
Blue Star Ferries 18:00 19:35 1 hodina 35 minút Út, Čt, Sat, Sun

Na palube trajektov

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.