Blue Star Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Blue Star Ferries

Blue Star Ferries prevádzkuje veľa trajektových plavieb spájajúcich hlavnú grécku pevninu s množstvom okolitých gréckych ostrovov a tiež zabezpečuje aj pomerne veľa medziostrovných liniek.

Blue Star Ferries prepája prístavy Pireus, Rafina a Thessaloniki s Krétou, Kykladskými ostrovmi, súostrovím Dodekanézy a ostrovmi v severovýchodnom Egejskom mori a je jedným z najbežnejšie využívaných operátorov v Grécku.

Hneď ako nastúpite na palubu plavidla spoločnosti Blue Star Ferries, zistíte, že pohostinnosť je neodmysliteľnou súčasťou jej filozofie - od srdečného privítania posádkou až po rýchlosť s akou sa budete cítiť na palube uvoľnene. Je to aj vďaka tomu, že všetky časti lode boli naprojektované za účelom navodenia tej najpríjemnejšej atmosféry pre cestujúcich.

Pôsobivá flotila pod vlajkou spoločnosti Blue Star Ferries, pozostáva z 9 veľkých, moderných plavidiel s vysokými rýchlosťami a obrovskými kapacitami pre vozidlá i cestujúcich. Tvoria ju lode Patmos, Delos, Blue Star 1 a 2, Paros, Naxos, Horizon, Galaxy a Superfast XII. Vďaka Blue Star Ferries máte štýlové cestovanie cez Egejské more zaručené.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Blue Star Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Blue Star Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Blue Star Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Blue Star Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)