COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bandar Bentan Telani - Tanah Merah je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z ostrov Bintan do Singapur.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bandar Bentan Telani - Tanah Merah

    • 12 Sailings Weekly 1 hour 10 min
    • Get price

Trajekty z Bandar Bentan Telani do Tanah Merah

Linka Bandar Bentan Telani Tanah Merah spája ostrov Bintan s Singapur. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Bintan Resort Ferries. Plavba sa uskutočňuje 12 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 1 hodina 10 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Bandar Bentan Telani Tanah Merah sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Bandar Bentan Telani

Rezort Bintan sa nachádza na severnom pobreží indonézskeho ostrova Bintan a je ideálny pre rodiny s deťmi. Nájdete tu 5 súkromne vlastnených plážových stredísk. Štyri z nich majú k dispozícii golfové kurzy spolu so širokou škálou rekreačných zariadení. Mnohí z návštevníkov Bintanu môžu leňošiť na pláži alebo v kúpeľoch. Pre ostatných je k dispozícii golf a rôzne vodné športy.

Ostrov Bintan je jeden z mnohých ostrovov súostrovia Riau (celkovo súostrovie tvorí asi 3 200 ostrovov). Je súčasťou Indonézie, leží ale v tesnej blízkosti Malajzie a Singapúru. Hlavným mestom ostrova je Tanjung Pinang, ktoré leží na južnom pobreží.

Väčšina tých, čo cestujú do na ostrov Bintan, sa plaví z terminálu Tanah Merah (Singapúr) do terminálu Bandar Bentan Telani, ktorý sa nachádza na západnom cípe Bintan Resorts. Plavba trvá okolo 45 minút.