Bintan Resort Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries prevádzkuje trajektové spojenie medzi prístavom Tanah Merah v Singapure a ostrovom Bintan v súostroví Riau v Indonézii.

Spoločnosť bola uvedená do prevádzky v roku 1994 so sídlom v Svetovom obchodnom centre, ktoré je dnes známe ako Harbour Front v Singapure. Katamarány Bintan Resort Ferries plávajú rýchlosťou presahujúcou 37 uzlov a majú špičkové navigačné a technické monitorovacie systémy, ktoré zabezpečujú plynulú plavbu.

Katamarány spoločnosti Bintan Resort Ferries sa plavia rýchlosťou 37 uzlov, majú najmodernejšie navigačné systémy a inžinierske monitorovacie systémy, ktoré zaisťujú bezproblémovú plavbu.

Každý trajekt spoločnosti Bintan Resorts má kapacitu 300 miest, z čoho 57 je prémiovych v tzv. „smaragdovej“ triede. Tí, ktorí cestujú touto triedou, sa vyhnú čakaniu v rade pri pasovej kontrole po príchode na ostrov Bintan a môžu to prenechať na špeciálne poverených pracovníkov, aby sa o to postarali, čo výrazne znižuje čakaciu dobu. V roku 2009 pribudli do flotily lode Wan Seri Beni a Wan Sendari. Pôvodné plavidlo Aria Bupala je schopné prepraviť 262 cestujúcich a loď Indera Bupala 286 cestujúcich.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Bintan Resort Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Bintan Resort Ferries routes and ports

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.