COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bintan Resort Ferries

Bintan Resort Ferries prevádzkuje trajektové spojenie medzi prístavom Tanah Merah v Singapure a ostrovom Bintan v súostroví Riau v Indonézii.

Spoločnosť bola uvedená do prevádzky v roku 1994 so sídlom v Svetovom obchodnom centre, ktoré je dnes známe ako Harbour Front v Singapure. Katamarány Bintan Resort Ferries plávajú rýchlosťou presahujúcou 37 uzlov a majú špičkové navigačné a technické monitorovacie systémy, ktoré zabezpečujú plynulú plavbu.

Katamarány spoločnosti Bintan Resort Ferries sa plavia rýchlosťou 37 uzlov, majú najmodernejšie navigačné systémy a inžinierske monitorovacie systémy, ktoré zaisťujú bezproblémovú plavbu.

Každý trajekt spoločnosti Bintan Resorts má kapacitu 300 miest, z čoho 57 je prémiovych v tzv. „smaragdovej“ triede. Tí, ktorí cestujú touto triedou, sa vyhnú čakaniu v rade pri pasovej kontrole po príchode na ostrov Bintan a môžu to prenechať na špeciálne poverených pracovníkov, aby sa o to postarali, čo výrazne znižuje čakaciu dobu. V roku 2009 pribudli do flotily lode Wan Seri Beni a Wan Sendari. Pôvodné plavidlo Aria Bupala je schopné prepraviť 262 cestujúcich a loď Indera Bupala 286 cestujúcich.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Bintan Resort Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Bintan Resort Ferries