Trajekty z Barcelona do Tangier Med

Trajektová trasa Barcelona Tangier Med spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 29 hodín 15 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Grimaldi Lines sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 28 hod.

Celkovo je tu 6 plavieb týždeň na trase z Barcelona Tangier Med medzi Španielsko a Maroko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Barcelona - Tangier Med

Priemerné ceny pre Barcelona Tangier Med

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Barcelona Tangier Med je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Barcelona

Barcelona patrí do autonómnej oblasti Katalánsko a je po Madride druhým najväčším mestom v Španielsku. Barcelona je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a leží na pobreží, medzi ústiami riek Llobregat a Besos. Na západe mesto ohraničuje pohorie Serra de Collserola. V tomto krásnom meste nie je núdza o pamiatky alebo zážitky. Prejdite sa po gotickej štvrti (v katalánčine "Barri Gotic"), kde väčšina budov pochádza zo stredoveku a niektoré dokonca až z rímskej doby. Najznámejšou stavbou je ale nepochybne majestátny kostol, ešte nedokončená stavba Sagrada Familia, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Okrem vzostupného cestovnému ruchu je mesto tiež populárnou destináciou pre mnoho veľtrhov a výstav a je tiež hlavným centrom pre šport, módu, vedu a umenie.

Prístav v Barcelone má tri terminály a je populárny pre trajekty smerujúce na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Prístav tiež pojme mnoho výletných lodí plávajúcich cez Stredozemné more. Prístavné móla pre trajekty sa nachádzajú pomerne blízko centra mesta.