COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Barcelona - Tangier Med je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Maroko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Barcelona - Tangier Med

    • 5 Sailings Weekly 29 hr 30 min
    • Get price
    • 2 Sailings Weekly 30 hr
    • Get price

Trajekty z Barcelona do Tangier Med

Trajektová trasa Barcelona Tangier Med spája Španielsko s Maroko a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Grandi Navi Veloci sa plaví 5 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 29 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti La Meridionale sa plavia 2 krát za týždeň, plavba trvá od 30 hodín.

Celkovo je tu 7 plavieb týždeň na trase z Barcelona Tangier Med medzi Španielsko a Maroko. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Barcelona

Barcelona patrí do autonómnej oblasti Katalánsko a je po Madride druhým najväčším mestom v Španielsku. Barcelona je jedným z najnavštevovanejších miest na svete a leží na pobreží, medzi ústiami riek Llobregat a Besos. Na západe mesto ohraničuje pohorie Serra de Collserola. V tomto krásnom meste nie je núdza o pamiatky alebo zážitky. Prejdite sa po gotickej štvrti (v katalánčine "Barri Gotic"), kde väčšina budov pochádza zo stredoveku a niektoré dokonca až z rímskej doby. Najznámejšou stavbou je ale nepochybne majestátny kostol, ešte nedokončená stavba Sagrada Familia, ktorá je vo výstavbe už od roku 1882. Okrem vzostupného cestovnému ruchu je mesto tiež populárnou destináciou pre mnoho veľtrhov a výstav a je tiež hlavným centrom pre šport, módu, vedu a umenie.

Prístav v Barcelone má tri terminály a je populárny pre trajekty smerujúce na Mallorcu, Ibizu, do Janova a Maroka (Tangier). Prístav tiež pojme mnoho výletných lodí plávajúcich cez Stredozemné more. Prístavné móla pre trajekty sa nachádzajú pomerne blízko centra mesta.