Grandi Navi Veloci
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci prevádzkuje osobnú a automobilovú dopravu v Stredozemnom mori medzi Talianskom, Španielskom, Tuniskom, Francúzskom, Marokom a ostrovmi Sicília a Sardínia.

Spoločnosti začala fungovať v roku 1992 so svojou prvou loďou Majestic a dnes je známa svojou špičkovou flotilou, ktorá sa skladá výlučne z výletných trajektov – lodí, ktoré sú schopné prepraviť cestujúcich a vozidlá a zároveň sú na ich palubách k dispozícii služby typické pre výletné lode.

Milióny cestujúcich, ktorí si každý rok vyberú spoločnosť Grandi Navi Veloci, sú tým najlepším dôkazom najvyššej kvality služieb a mimoriadneho pohodlia jej trajektov. Dizajn a komfort izieb, vynikajúce služby, ktoré sú k dispozícii na palube - od 24 hodinovej recepcie až po personál, ktorý zabaví Vaše deti a množstvo atrakcií, ktoré každá loď ponúka, robí plavbu s Grandi Navi Veloci jedinečným zážitkom.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Grandi Navi Veloci s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci routes and ports

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.