COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Grandi Navi Veloci

Grandi Navi Veloci prevádzkuje osobnú a automobilovú dopravu v Stredozemnom mori medzi Talianskom, Španielskom, Tuniskom, Francúzskom, Marokom a ostrovmi Sicília a Sardínia.

Spoločnosti začala fungovať v roku 1992 so svojou prvou loďou Majestic a dnes je známa svojou špičkovou flotilou, ktorá sa skladá výlučne z výletných trajektov – lodí, ktoré sú schopné prepraviť cestujúcich a vozidlá a zároveň sú na ich palubách k dispozícii služby typické pre výletné lode.

Milióny cestujúcich, ktorí si každý rok vyberú spoločnosť Grandi Navi Veloci, sú tým najlepším dôkazom najvyššej kvality služieb a mimoriadneho pohodlia jej trajektov. Dizajn a komfort izieb, vynikajúce služby, ktoré sú k dispozícii na palube - od 24 hodinovej recepcie až po personál, ktorý zabaví Vaše deti a množstvo atrakcií, ktoré každá loď ponúka, robí plavbu s Grandi Navi Veloci jedinečným zážitkom.

Stránka directferries.sk poskytuje objektívne porovnanie ponúk trajektov, čo Vám umožní prezrieť si plavebné poriadky spoločností a ceny lístkov v jednom rýchlom a jednoduchom vyhľadávaní. Porovnajte plavebné poriadky a cenové ponuky spoločnosti Grandi Navi Veloci s alternatívnymi trajektovými operátormi pred tým, než si rezervujete lístok.

Všetky trasy Grandi Navi Veloci

Alternatívne spoločnosti a trasy