COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bilbao - Portsmouth je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Bilbao do Portsmouth

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Španielsko do Anglicko.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Bilbao - Portsmouth

    • 2 Sailings Weekly 29 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Bilbao do Portsmouth

Linka Bilbao Portsmouth spája Španielsko s Anglicko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Brittany Ferries. Plavba sa uskutočňuje 2 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 29 hodín 30 minút.

Doba a frekvencia plavby na trase Bilbao Portsmouth sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Sprievodca prístavom Bilbao

Bilbao je mesto v autonómnej oblasti Baskicko a nachádza v severo-centrálnej časti Španielska, približne 14 km južne od Biskajského zálivu. Bilbao je jedným z hlavných ekonomických a kultúrnych centier severného Španielska. Mesto získalo medzinárodné uznanie aj vďaka známemu Guggenheimovmu múzeu, ktoré láka do mesta množstvo návštevníkov, ktorí potom objavujú ďalšie zaujímavé atrakcie a miesta. Poloha mesta z neho robí ideálnu vstupnú bránu na sever Pyrenejského polostrova a do juhozápadného Francúzska.

Prístav Bilbao sa nachádza v zálive Abra Bilbao, pozdĺž ústia Bilbao (Baskicko). Hlavné priestory prístavu sú v obciach Santurtzi a Zierbena, cca 15 km západne od Bilbaa. Trasa Bilbao - Portsmouth je prevádzkovaná spoločnosťou Brittany Ferries a ich loďou MV Cap Finistère.