Brittany Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Brittany Ferries

Brittany Ferries ponúka široký výber lodných trás do západného Francúzsku a severného Španielska, ako aj trajektovú prepravu medzi Francúzskom a Írskom.

Keď sa plavíte s Brittany Ferries, váš cieľový prístav nie je len prístav. Každé mesto, do ktorého priplávate má svoj vlastný charakter a je zvyčajne plné života s úžasnými miestami na nákupy, jedlo a občerstvenie.

Spoločnosť Brittany Ferries ponúka prepravu, ktorá sa sústreďuje hlavne na jej luxusné výletné trajekty, čo znamená, že vaša dovolenka sa začína vo chvíli, keď vstúpite na palube lode.

Zábava je pestrá a podáva sa francúzska kuchyňa, ktorá má samozrejme skvelú reputáciu. Na palube môžete nakupovať v mnohých obchodoch alebo relaxovať v kajutách, ktoré sa spoločnosť snažila urobiť pre vaše pohodlie čo najluxusnejšie.

Na dlhších trasách, ako napríklad zo Španielska do Anglicka, je veľkou výhodou mať k dispozícii vlastnú kajutu. Môžete si v nej odložiť batožinu a osobné veci, poskytne vám súkromie a v noci sa v nej pohodlne vyspíte.

Spoločnosť Brittany Ferries tiež prevádzkuje nízkonákladovú trajektovú linku nazývanú Brittany Ferries économie, a to na trasách do Portsmouth, Le Havre a Santander. Tento spôsob prepravy je ideálny pre tých, ktorí chcú cestovať do Francúzska alebo Španielska za veľmi rozumnú cenu a nepotrebujú výletnú plavbu či rýchle lode, ktoré má Brittany Ferries k dispozícii (napríklad katamarán Normandie Express). Na prevádzkovanie nízkonákladovej linky Brittany Ferries économie slúži trajekt Etretat.

Pozrite sa na plavebný poriadok spoločnosti Brittany Ferries, ceny lístkov a zarezervujte si plavbu s Brittany Ferries na directferries.sk. Hľadáte alternatívne trasy alebo trajektové spoločnosti? Nerobte si starosti, tiež pre Vás porovnáme spoločnosť Brittany Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi, aby ste mohli urobiť to správne rozhodnutie.

Všetky trasy Brittany Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.