COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Bluebridge

Bluebridge je značka populárnej a modernej osobnej trajektovej prepravy prevádzkovanej spoločnosťou Strait Shipping Ltd., ktorá spája cez úžinu Cook Strait hlavné mesto Nového Zélandu, Wellington a mesto Picton v regióne Marlborough.

Bluebridge sa pýši dvomi dokonalými plavidlami, ktoré okrem toho, že ponúkajú výnimočné pohodlie pre cestujúcich, sú vybavené konštrukčnými a bezpečnostnými prvkami. Loď Strait Feronia, vyrobená v roku 1997, má kapacitu 150 vozidiel a 400 pasažierov. Predtým, než však trajekt začal premávať, prešiel rekonštrukciou verejných priestorov na uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Straitsman, novšia loď spoločnosti Bluesbridge, bola navrhnutá Dánmi a postavená Holanďanmi a začala premávať v roku 2005. Je známa ako najmodernejšia a ekologicky najšetrnejšia loď plávajúca cez úžinu Cook Strait.

Na palube trajektov nájdete filmový salónik, relaxačnú miestnosť či miestnosť pre rodinné aktivity, kaviarne a bary ponúkajúce rozličné nápoje a jedlá. Ďalej máte k dispozícii wifi pripojenie na internet a priestor, z ktorého si môžete vychutnať ten najúžasnejší výhľad na Nový Zéland. Tiež máte možnosť vybrať si typ vašej kajuty, od jednolôžkových až po rodinné kajuty pre tých, ktorí vyžadujú väčšie súkromie a pohodlie.

Trajekty medzi severnými a južnými ostrovmi premávajú štyrikrát denne, počas celého roku a plavba trvá približne 3 hodiny a 30 minút. Od pôžitku z veľkolepej prírody Nového Zélandu vás teda delí len jeden výlet s Bluebridge.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Bluebridge, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Bluebridge. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Bluebridge s inými trajektovými operátormi.

Trasy a prístavy Bluebridge

Kliknite sem pre zobrazenie mapy

Na palube Bluebridge

Všetky trasy Bluebridge

Alternatívne spoločnosti a trasy