Bluebridge
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Bluebridge

Bluebridge je značka populárnej a modernej osobnej trajektovej prepravy prevádzkovanej spoločnosťou Strait Shipping Ltd., ktorá spája cez úžinu Cook Strait hlavné mesto Nového Zélandu, Wellington a mesto Picton v regióne Marlborough.

Bluebridge sa pýši dvomi dokonalými plavidlami, ktoré okrem toho, že ponúkajú výnimočné pohodlie pre cestujúcich, sú vybavené konštrukčnými a bezpečnostnými prvkami. Loď Strait Feronia, vyrobená v roku 1997, má kapacitu 150 vozidiel a 400 pasažierov. Predtým, než však trajekt začal premávať, prešiel rekonštrukciou verejných priestorov na uspokojenie všetkých potrieb zákazníkov. Straitsman, novšia loď spoločnosti Bluesbridge, bola navrhnutá Dánmi a postavená Holanďanmi a začala premávať v roku 2005. Je známa ako najmodernejšia a ekologicky najšetrnejšia loď plávajúca cez úžinu Cook Strait.

Na palube trajektov nájdete filmový salónik, relaxačnú miestnosť či miestnosť pre rodinné aktivity, kaviarne a bary ponúkajúce rozličné nápoje a jedlá. Ďalej máte k dispozícii wifi pripojenie na internet a priestor, z ktorého si môžete vychutnať ten najúžasnejší výhľad na Nový Zéland. Tiež máte možnosť vybrať si typ vašej kajuty, od jednolôžkových až po rodinné kajuty pre tých, ktorí vyžadujú väčšie súkromie a pohodlie.

Trajekty medzi severnými a južnými ostrovmi premávajú štyrikrát denne, počas celého roku a plavba trvá približne 3 hodiny a 30 minút. Od pôžitku z veľkolepej prírody Nového Zélandu vás teda delí len jeden výlet s Bluebridge.

Využite stránku directferries.sk k vyhľadaniu plavebného poriadku spoločnosti Bluebridge, k zisteniu cien a pre rezerváciu lístkov spoločnosti Bluebridge. Hľadáte najlacnejšiu možnosť pre Váš výlet? Nerobte si starosti, taktiež porovnáme Bluebridge s inými trajektovými operátormi.

Bluebridge routes and ports

Alternatívne spoločnosti a trasy

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.