Trajekty z Wellington do Picton

Trajektová trasa Wellington Picton spája Nový Zéland s Nový Zéland a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Interislander sa plaví 16 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 10 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Bluebridge sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hod 30 min.

Celkovo je tu 44 plavieb týždeň na trase z Wellington Picton medzi Nový Zéland a Nový Zéland. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Wellington - Picton

Priemerné ceny pre Wellington Picton

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Wellington Picton je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Wellington

Wellington je hlavné mesto Nového Zélandu. Nachádza na juhozápadnom cípe Severného ostrova, medzi Cook úžinu a Rimutaka Range. Je to hlavný populačnej centrum Severného ostrova a je tiež svet je najjužnejšie hlavné mesto. Mesto má svoj názov od Arthur Wellesley, prvý vojvoda z Wellingtonu a víťaz bitky pri Waterloo. Jeho názov pochádza z mesta Wellington v anglickom grófstve Somerset. Mesto je obľúbenou turistickou destináciou, pretože návštevníci tam hrnú, aby sa vo svojom prirodzenom kráse, s malebným prístavom a zelenými kopcami, osídlené s koloniálnych víl. Mesto je obchodné centrum sa nachádza v blízkosti Lambton Harbour, časť Wellington Harbour, a leží pozdĺž geologické poruchy, ktoré možno jasne vidieť pozdĺž západného pobrežia. Mnoho z predmestia mesta sú vysoko nad centrom mesta a populárne atrakcie patrí Múzeum Wellington City & Sea, Wellington Zoo, a Zealandia a Wellington Cable Car.

Wellington je severný ostrov prístavu trajektov na Picton na Južnom ostrove. Miestne trajekty tiež pripojiť Wellington centre Prahy, Eastbourne, Seatoun a Petone.