COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Wellington - Picton je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Prevádzkovatelia trajektov na trase Wellington - Picton

    • 3 Sailings Daily 3 hr 30 min
    • Get price
    • 4 Sailings Daily 3 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Wellington do Picton

Trajektová trasa Wellington Picton spája Nový Zéland s Nový Zéland a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Interislander sa plaví 3 krát za deň s dobou trvania plavby okolo 3 hodín 30 minút zatiaľ čo Trajekty spoločnosti Bluebridge sa plavia 4 krát za deň, plavba trvá od 3 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 49 plavieb týždeň na trase z Wellington Picton medzi Nový Zéland a Nový Zéland. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Wellington

Wellington je hlavné mesto Nového Zélandu. Nachádza na juhozápadnom cípe Severného ostrova, medzi Cook úžinu a Rimutaka Range. Je to hlavný populačnej centrum Severného ostrova a je tiež svet je najjužnejšie hlavné mesto. Mesto má svoj názov od Arthur Wellesley, prvý vojvoda z Wellingtonu a víťaz bitky pri Waterloo. Jeho názov pochádza z mesta Wellington v anglickom grófstve Somerset. Mesto je obľúbenou turistickou destináciou, pretože návštevníci tam hrnú, aby sa vo svojom prirodzenom kráse, s malebným prístavom a zelenými kopcami, osídlené s koloniálnych víl. Mesto je obchodné centrum sa nachádza v blízkosti Lambton Harbour, časť Wellington Harbour, a leží pozdĺž geologické poruchy, ktoré možno jasne vidieť pozdĺž západného pobrežia. Mnoho z predmestia mesta sú vysoko nad centrom mesta a populárne atrakcie patrí Múzeum Wellington City & Sea, Wellington Zoo, a Zealandia a Wellington Cable Car.

Wellington je severný ostrov prístavu trajektov na Picton na Južnom ostrove. Miestne trajekty tiež pripojiť Wellington centre Prahy, Eastbourne, Seatoun a Petone.