Boonsiri High Speed Ferries
Prevádzkovateľ trajektov
Otvorený lístok??

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Otvorený lístok?

Otvorené lístky platia po dobu až 12 mesiacov od dátumu rezervácie (prezrite si podmienky)

Údaje o ceste
Odchod
Spiatočný

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed Ferries prevádzkuje vysokorýchlostné katamarány medzi pevninou Thajska a rezortom tropických ostrovov Koh Mak a Koh Kood.

Trajekty odchádzajú z terminálu Laem Sok v Trat, najvýchodnejšej provincii Thajska a plavia sa do Ao Salad Pier na západe Koh Kood a do Ao Nid Pier na severe Koh Mak.

Katamarán spoločnosti Boonsiri, Koh Kood Fantasea, funguje celoročne a plaví sa takmer každý deň s rýchlosťou 25 uzlov a kapacitou 200 cestujúcich. Na palube nájdete pohodlné, klimatizované priestory na sedenie, ktoré sa rozprestierajú na 2 uzavretých palubách, ako aj zopár otvorených priestorov na vrchnej palube pre tých, ktorí si chcú vychutnať úžasný výhľad.

Spoločnosť tiež ponúka autobusové transfery do Laem Sok s odchodmi z Khao San Road v Bangkoku a vybraných hotelov v meste Pattaya, takže je pre vás ešte jednoduchšie dostať sa na thajské ostrovy. Transfery sú k dispozícii na požiadanie a je potrebné si ich vopred objednať.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Boonsiri High Speed Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Boonsiri High Speed Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Boonsiri High Speed Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Boonsiri High Speed Ferries

Trasy a prístavy [--Operator--] .Replace("[--Operator--]", Model.OperatorInformation.Operator.DisplayName)

Služby zákazníkom

Navštívte našu stránku služieb zákazníkom, kde nájdete užitočné informácie o cestovaní trajektom, často kladené otázky a informácie o tom, ako nás môžete kontaktovať a získať pomoc s rezerváciou.