COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Boonsiri High Speed Ferries

Boonsiri High Speed Ferries prevádzkuje vysokorýchlostné katamarány medzi pevninou Thajska a rezortom tropických ostrovov Koh Mak a Koh Kood.

Trajekty odchádzajú z terminálu Laem Sok v Trat, najvýchodnejšej provincii Thajska a plavia sa do Ao Salad Pier na západe Koh Kood a do Ao Nid Pier na severe Koh Mak.

Katamarán spoločnosti Boonsiri, Koh Kood Fantasea, funguje celoročne a plaví sa takmer každý deň s rýchlosťou 25 uzlov a kapacitou 200 cestujúcich. Na palube nájdete pohodlné, klimatizované priestory na sedenie, ktoré sa rozprestierajú na 2 uzavretých palubách, ako aj zopár otvorených priestorov na vrchnej palube pre tých, ktorí si chcú vychutnať úžasný výhľad.

Spoločnosť tiež ponúka autobusové transfery do Laem Sok s odchodmi z Khao San Road v Bangkoku a vybraných hotelov v meste Pattaya, takže je pre vás ešte jednoduchšie dostať sa na thajské ostrovy. Transfery sú k dispozícii na požiadanie a je potrebné si ich vopred objednať.

S directferries.sk môžete násť plavebný poriadok spoločnosti Boonsiri High Speed Ferries, ceny lístkov a zarezervovať si plavbu s Boonsiri High Speed Ferries. Ak je to možné, taktiež porovnáme Boonsiri High Speed Ferries s alternatívnymi trajektovými operátormi.

Všetky trasy Boonsiri High Speed Ferries