Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Koh Mak

Iba 40 km južne od pevniny leží jedno z najväčších tajomstiev Thajska - Koh Mak.

Malý ostrov s rozlohou len 16 km štvrocových ponúka príjemný útek z rušných turistický stredisiek v Thajsku a party pri mesačnom svite. Je to najväčší súkromne vlastnený ostrov v Thajsku a nájdete tu pokojnú a oddychovú atmosféru. Je zaujímavé, že na ostrove nie je takmer žiadna kriminalita a je tu veľmi kľudný nočný život, čo z ostrova robí ideálnu dovolenkovú destináciu.

Keď dorazíte na pieskové pobrežie, privíta Vás okolo 600 usmievavých domorodcov, 10 000 paliem, odľahlé pláže s bielym pieskom a fascinujúce plantáže.

Na ostrove je asi 30 rezortov a dve hlavné pláže majú medzi sebou malú vzdialenosť. Noviny Sunday Times zaradili Koh Mak do rebríčka 10 najlepších plážových destinácií na svete. Ao Kao na juhozápade je najobľúbenejšia. Nízke kokosové palmy a nádherný západ slnka určite navodia romantickú atmosféru.

Ostrov je súčasťou morského národného parku a ponúka úžasné miesta na potápanie. Dostupné sú aj rôzne vodné športy ako kajakovanie a windsurfing.

Hornatý terén ostrova je pefektný pre horský bicykel a turistiku. Keď budete na prechádzke, určite si nenechajte ujsť úžasnú budhistickú svätyňu uprosted ostrova.

Najlepšia bodka za Vašim dňom bude ochutnávka miestnych morských plodov v reštaurácii na pláži.

Koh Mak je dostupný trajektom z Laem Sok na thajskej pevnine a z ostrova Koh Kut. Dostať sa na Koh Mak je jednoduché, kedže plavba trvá priemerne okolo 20-30 min z oboch prístavov. Spoločnosť Boonsiri High Speed Ferries so svojimi veľkými a pohodlnými trajektami prevádzkuje 2 plavby denne z Thajska a 1 z Koh Kut. Tiež ponúka autobusové transfery do Laem Sok z Bangkoku a dokonca aj pár hotelov v Pattaya, čo Vám ešte viac uľahčí Vašu cestu.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Boonsiri High Speed Ferries
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Koh Mak