COVID-19 Update Click here to visit our dedicated page for further information on the COVID-19 situation, including vouchers, cancellations, refunds and sailing changes.

Brindisi - Sami je jedna z naších najpopulárnejších trás - lístky sa počas sezóny rýchlo vypredávajú.
Rada: Nečakajte do poslednej chvile! Rezervujte ešte dnes, aby ste mali k dispozícii termín podľa Vašich predstáv.

Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 4412 trasách a z 901 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2,5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1,2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Alternatívy trajektov z Brindisi do Sami

Pre viac informácií navštívte, prosím, našu stránku Trajekty z Taliansko do Kefalónia.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Sami

    • 1 Sailing Weekly 15 hr
    • Get price
    • 1 Sailing Weekly 18 hr 30 min
    • Get price

Trajekty z Brindisi do Sami

Trajektová trasa Brindisi Sami spája Taliansko s Kefalónia a teraz je prevádzkovaná 2 lodnými spoločnosťami. Trajekt spoločnosti Red Star Ferries sa plaví 1 krát za týždeň s dobou trvania plavby okolo 15 hodín zatiaľ čo Trajekty spoločnosti European Ferries sa plavia 1 krát za týždeň, plavba trvá od 18 hodín 30 minút.

Celkovo je tu 2 plavieb týždeň na trase z Brindisi Sami medzi Taliansko a Kefalónia. Porovnajte a získajte najlepšiu cenu na dobu, kedy chcete cestovať už teraz.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.