Prečo využiť
Direct Ferries?

Trajekty na 3604 trasách a z 720 prístavov po celom svete

Spoločnosť si získala dôveru 2.5 miliónov zákazníkov

Zabezpečujeme viac než 1.2 miliónov plavieb ročne

Pre našich zákazníkov kontrolujeme viac než 1 milión cien denne

Trajekty do Kefalónia

Grécky ostrov Kefalónia je najväčší z Iónskych ostrovov. Nachádza sa nad ostrovom Zakynthos a západne od peloponézskeho polostrova v západnom Grécku.

Približne jedna tretina obyvateľstva žije v hlavnom meste Argostoli. Ďalšia tretina na Lixouri, čo je druhé dôležité miesto a zvyšok populácie je roztrúsený v ostatných regiónoch Kefalónie.

Hoci Kefalónia je v súčasnosti populárnou turistickou destináciou a priťahuje návštevníkov z celého sveta, ešte nedávno bola pre turistov relatívne neznáma. Zmenu možno spôsobila fimová adaptácia románu Louisa de Bernieresa-Mandolína kapitána Corelliho- ktorá bola natáčaná na ostrove.

Ako väčšina gréckych ostrovov, Kefalónia je dobre pripravená na príliv turistov počas prázdnin a je relatívne jednoduché dostať sa sem trajektom.

Prístavy sú umiestnené na každej strane ostrova, Argostoli na západe, Poros na juhovýchode a Sami na severovýchode. Moderné trajekty smerujú na Kefalóniu z Talianska, gréckej pevniny a ďalších gréckych ostrovov, pričom frekvencia plavieb sa zvyšuje v dovolenkovom období.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Populárni prevádzkovatelia trajektov

  • Ventouris Ferries
    • Zistiť cenu
  • Levante Ferries
    • Zistiť cenu
  • Lefkada Palace
    • Zistiť cenu

Trasy a prístavy v Kefalónia