Trajekty z Brindisi do Saranda

Linka Brindisi Saranda spája Taliansko s Albánsko. V súčasnosti pôsobí na na tejto trase iba jedna trajektová spoločnosť, Red Star Ferries. Plavba sa uskutočňuje 1 krát v každom týždeň s dobou plavby približne 11 hodín.

Doba a frekvencia plavby na trase Brindisi Saranda sa môžu líšiť podľa sezóny, takže Vám radíme využiť tie najaktuálnejšie informácie.

Prevádzkovatelia trajektov na trase Brindisi - Saranda

Priemerné ceny pre Brindisi Saranda

Uvedené ceny predstavujú priemerné ceny jednosmerných lístkov zakúpených našimi zákazníkmi. Najbežnejší typ rezervácie na trase Brindisi Saranda je auto a 2 cestujúci.

Sprievodca prístavom Brindisi

Brindisi je mesto nachádzajúce sa na pobreží Jadranského mora v regióne Apulia v Taliansku. Prístav v Brindisi hrá významnú úlohu v ekonomike regiónu, najmä v obchodovaní s Gréckom a krajinami Stredného Východu. V piesočných dunách a na plážach severného pobrežia Brindisi bolo objavených veľa dôležitých archeologických nálezov. Napriek ekonomickým prínosom prístavu je turizmus pre mesto stále nesmierne dôležitý. Vo vnútrozemí mesta sa produkuje víno (Appia) a olivový olej (Collina di Brindisi).

Z prístavu sa trajekty plavia do mnohých miest. Lode smerujúce na grécky ostrov Kefalónia sú prevádzkované spoločnosťou My Way Ferries. Trajekty premávajú aj do prístavov Paxi, Korfu, Zakynthos, Igoumenitsa a Patras v Grécku.